Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felkészült lehetek már egy...

Felkészült lehetek már egy aussie-ra?

Figyelt kérdés

Két berni pásztort felneveltem és én úgy érzem, hogy jó munkát végeztem, viszont szeretnék egy olyan kutyust, akinek nagyobb a mozgásigénye van. Azt hallottam, hogy nem egyszerű esetek, de nagyon tetszenek.

Például agilityzni szeretnék vele.

Mit gondoltok?



2015. aug. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg elégedett vagy a "munkáddal" akkor nyugodt szívvel vállalhatsz egy aussiet. Az aussie a nagy mozgásigénye miatt kifejezetten ajánlott agilityre úgyhogy szerintem nálad jó kezekben lesz. De én azt ajánlom hogy menhelyről fogadd örökbe mert akkor sokkal hálásabb lesz és ha nagyon szeret akkor engedelmesebb is lesz.
2015. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 26. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Menhelyről? Aussie-t? Nah, arra lehet, sokat fogsz várni :)

Agilityzni tudnak, de nem ez a feladatuk. A Collie ügyesebb agilityben. Még a holland kacsavadász nagyon jó agility-ben.

Van egy aussiem. A legjobb barátja egy holland kacsavadász. Százszor jobb benne. Luna nem szereti csinálna, a Poppy viszont magától csinálja a feladatokat, ha lehetne, egész nap nyomná :D

Aussie terelésre van.

2015. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!