Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyának van a legrossz...

Melyik kutyának van a legrosszabb híre?

Figyelt kérdés
A pitbullon kívűl, melyik kuytáról mondják, hogy félelmetes, veszélyes? Olyan kutyát szeretnék, amiről, ha mondom a fajtáját, már tudják, hogy ezzel a kutyával nem jó rosszba lenni. Szóval, nem támadásra nevelném, hanem egyszerűen legyen erőteljes, és ne jó híre. Szerinted melyik fajta az?
2010. márc. 8. 22:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
talán a pitbulloknak. pedig nagyszerű állatok, de a kutyákhoz nem értők szemében ő a mumus...
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Amit az átlagemberek is ismernek: Dobermann és Rottweiler. Egyikkel sem jó rosszban lenni és elég csúnyán tudnak nézni az ellenséges emberekre. A megjelenésük is félelmet keltő, főleg ha teszel rájuk egy szöges nyakörvet. :D Ez mellett nagyon gazdaszerető kutyák, nagyon okosak és kedvesek ha jól vannak nevelve. Dobermann kutyusunk van, 2 éves ill. nagyszüleimnek Rottweiler-ük. :)
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai Staffordshire Terrier (rokona a pitnek) és elég sokan félnek a Rottweilertől a Dobermanntól. Pedig mindhárom kutya aranyos. :) Én imádom mind a hármat.
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

ja igen csak egy szöges nyakörv kell valami "félelmetesebb" külsejű kutyára és beszarnak az emberek...:P

a bullterriertől is szoktak félni, az emberek fejében valamiért az a kép él, hogy ő a pit bull.

2010. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezen kutyák mindegyikéhez fel kell ám kötni a gatyót... első kutyásnak egyik se való, talán az angol staffordshire bullterrier a kivétel.


Ha valóban megfelelően nevelnéd, és nem csak ijesztgetni akarsz vele,de nem szeretnéd, ha mindenki a te kutyáddal szeretne haverkodni (amit egyébként megértek,az én kutyám cseppet sem félelmetes, és néha kivagyok, hogy boldog boldogtalan bratyizna vele) akkor ajánlom még az argentin dogot, vagy a keleti pásztorkutyákat (kau, moszkvai) esetleg a magyarok közül a kuvaszt.

2010. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszolóval nem értek egyet teljesen. a staffordshire bull is elég kemény fajta, sztem az angol bullterrierre gondoltál(persze ahhoz is kemény kéz kell)
2010. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetes és veszélyes: ideggyenge yorki szaporítótól :D


Ha olyan kutyára vágysz aki megvédi a portát, és a megjelenésére összetojja magát aki arra megy, akkor a következő fajták közül válassz:


Kuvasz (ezt mindenki ismeri), Kaukázusi juhászkutya, Közép-Ázsiai Juhászkutya,Brazil masztiff (a családján kívül mindenkit utál), Tibeti masztiff (aki vele húz ujjat, tuti megemlegeti)

2010. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Persze, nem első kutyának lesz. Volt már vagy 5 kutyám. És mindet megneveltem, hallgattak rám, és sose bántottak senkit, pedig többször kimentem velük a rétre, ahol jöttek emberek, és elmentek melettük, meg semmi gond nem volt velük. Tudtak trükköket is. Ha valaki tud még "gonosz" fajtát írja le! Köszönöm.
2010. márc. 9. 10:08
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

yorki,chiwawa,bolonyéze,havanyéze, :)

sajnos a sok szaporító miatt már minden népszerű kutya között sok az,idegbeteg stresszelő vadállat .

a pit-bul nem tenyészthető M.országon, de tartható.

a kutya fajtákat nagyon félretenyésztették az elmult 20-30 évbe.de egy erős felépítésű kutya ,már magában is félelmet keltő látvány.

lsd : középázsiai, staffi,roti,kangal,stb.

2010. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
A hozzá nem értők szemében a boxer is mumus, összekeverik a pitbullokkal. Nekem 3 boxerem van, amikor sétáltatom őket, a cigányok mindig elkiáltják magukat: pitbullkutyák!!! :D
2010. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!