Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltanácsolták a kutyámat a...

Eltanácsolták a kutyámat a kutyasuliból, mert nem lehet visszahívni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 09:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
De...a kutyaiskolának nem pont az a feladata,hogy ezt megtanítsa?Keress szerintem egy másik,normális iskolát a közeletekben,ahol nem adják fel a nehezebb eseteket sem.
2015. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
keress másik iskolát. Az iskola azért van, hogy a parancsszavakat megtanulja mint pl, hogy jöjjön vissza.
2015. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Keress olyant aki ért hozzá.

Ez olyan mint amikor az inkompetens tanárok nem tudnak foglalkozni a hiperaktív egyébként nagyon is intelligens gyerekekkel, és kikiáltják különcnek, meg rossz gyereknek.

2015. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Keress másikat! Mármint sulit.
2015. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem a kutyasuli a hibás, hanem ébn, mert nem csinálom meg, amit mondanak. Mondták, hogy üssek rá, rúgjak bele, mikor érte megyek, mert nem jön vissza, jól csavarjam meg a fülét, stb. Sajnos, túl gyengekezű vagyok, nekem ez már sok. Ezért, mivel nem működök együtt, nem szeretnék, ha ezután is mennénk, ne bomlasszuk a közösséget, ne hátráltassa a többi kutyát a fejlődésben.
2015. aug. 16. 09:35
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Hát én még nem hallottam olyan sulit, ahol az oktatók azt tanácsolják, hogy a kutyába rúgjak bele.. Komolyan ha ez igaz lenne, én készítenék videó felvételt ezekről a belerúgásokról, verésekről, és olyan szinten lejáratnám a sulit, hogy több kutyás nem menne oda.
2015. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Az mondták, hogy rúgj belé? :O Mégis melyik iskola ez? Egyébként tényleg keress másikat, egy normálisat!
2015. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Azonnal válts sulit..olyat értelmes, állatszerető tréner nem kér, hogy bántalmazd az állatot, ha nem hallgat rád. Hova valósi vagy? A Noé Állatotthon sulija nagyon jó Pesten, mi oda jártunk, imádta a kutyám is és én is.
2015. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Rengeteg versenyzőkutyát képeznek, és már többször láttam, ahogy tréningeznek. Ha a kutya nem tökéletesen végzi a gyakorlatot, rácsapnak bottal, ha nem pontosan 180 fokos szügben ül be a gazdája elé, jól belerúgnak cipővel a szügyébe, ha csak kicsit téveszt, jól megcsavarják a fűlét

De jól működik, sorra nyerik a versenyeket

Ha végezzük a gyakorlatokat, állandó megjegyzéseket tesznek,hogy de hülye, de béna az a kutya de hülye a gazdája, az ilyennek sem való kutya stb

2015. aug. 16. 09:53
 10/37 anonim ***** válasza:
40%
Nézd, ha te nem munkakutyázni akarsz, akkor nem munkakutyás suliba kell menni. Keress családi kutyás szemléletű iskolát, ők fognak tudni segíteni neked számodra is tolerálható módszerekkel.
2015. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!