Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem ugat? 5hónapos...

Mért nem ugat? 5hónapos pekingi palotapincsi kiskutyám még mindig nem ugat. Kezdek agódni mi baj lehet vele. Szomszédban ugyan ekkora kiskutyák már egy honapja ugatnak. Szerintetek vigyem állatorvoshoz? Valakinek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy baj van,ha egészségesnek látszik a kutya,akkor nem muszáj rögtön állatorvoshoz vinni. Van egy ismerősöm,akinek ugyanolyan fajta kutyája van mint nekem,az enyém már 1 hónaposan is ugatott,az övé már több éves,és nem ugat. Vannak ilyen kutyák. De ha annyira zavar,kérdezd meg az állatorvost.
2010. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is pekingim van,sosem volt ugatós ,egy honapban ha 2* elvakkantja magát,akkor már csodálkozok hogy hangoskodik:-)
2010. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a pekingimet először klb 1 éves korában hallottam ugatni. meg is lepődtem,de nagyon édi hangja van :)
2010. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.remélem azért fog majd ugatni.
2010. márc. 9. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem pekingim van,de az én kutyám 3 éves,és még sose hallottam ugatni.Nem kell állatorvoshoz vinni,egyszerűen nem szeret hangoskodni.
2010. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Nem akarsz ideköltözni mellénk? A szomszéd két pulija éjjel-nappal ugat. Az én kutyáim meg utálják, hogy hangoskodnak.
2010. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!