Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztő-e vagy szaporító?...

Tenyésztő-e vagy szaporító? (tanácstalan vagyok)

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy spánielkölyköt.Egy vásárban akadtam rá a "tenyésztőjére" aki a kocsija hátuljából árulta a kiskutyákat.

Azóta voltam megnézni a tenyészetet.3 fajta kutyával foglalkozik.Rengeteg kutyája van kb.: 30 db vegyesen a 3 fajtából.

Royal canin táppal etetti a kölyköket,2-szer oltva vannak és féreghajtva,de törzskönyvük nincs,ám azt mondta szerezni tud.

Az anyaállat nagyon félős volt.Látszott hogy a gazdájától is tart,ám rendkívül szép kutyái vannak.

A kiskutyát 7 hetesen adja majd nekünk.Egészségügyi szűrési papírjai nincsenek elvileg éppen állítják elő őket.

Nem íratott velünk alá adás-vételi szerződést.

Azonban azt mondta nagyon megválogatja kinek ad kutyát.

Nekem gyanús,hogy túl sok kutyát tart.

Szerintetek megéri onnan hozni a kölyköt?


2015. aug. 16. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez egy mocskos szaporító, nem is értem a kérdést...

Tenyésztő nem árul vásárban kutyát, 8 hetes előtt nem adja oda, mi az hogy tud törzskönyvet szerezni???? csaló féreg!!! A szülőknek már a fedeztetés gondolata előtt meg szokták csinálni a szűréseket, mi az hogy éppen állítják elő őket????

2015. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A többiek már mindent elmondtak, de még annyival kiegészíteném, hogy:


"Royal canin táppal etetti a kölyköket"

Ezt láttad is vagy csak mondta? Mondani mindent lehet. Amúgy csak annyi, hogy az üres zacskóba beleönti az olcsó Tescos gagyi tápot és máris royal canin.


A másik meg hogy vásárban már réges rég tilos a kisállatot árulni, szóval minden jogod meglenne rá, hogy rendőrt hívj rá...

2015. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!