Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kuytámmal,...

Mit csináljak a kuytámmal, hogy ne szökjön, mert már megfenyegettek, hogy felakasztják?!

Figyelt kérdés
Van egy befogadott vizsla keverék kutyánk akivel képtelenség bármit kezdeni, pár hete rájött a hoppáré és állandóan szökik. Azt hallottam az ivartalanítás sem 100%, hogy megoldja a gondot.

2015. aug. 18. 18:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok:

25 és 40 ezer ft között lehet kapni,

2015. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
valószínű le leszek pontozva. kösd hosszú láncra, de csak addig érjen el, hogy ne tudja véletlen felakasztani magát
2015. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem egy hétig volt víve. Hónapokig...
2015. aug. 18. 19:39
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vizsla miatt sima villanypásztort csináltam.

Erősen töprengtem a láthatatlan kerítésen is, de ott a nyakörvön is van egység, amiben elemet kell cserélni, a nyakörv nem viselhető egész nap, mert kidörzsöli a kutya nyakát

A villanypásztor, meg ha nem figyelek engem is megvág rendesen (azért cipőben csak elsőre vészes).

A kutya párszor rápróbálkozik, utána tiszteletben tartja. A "gép" kicsi kutyának való legyen, mert a nagyok lóhoz, illetve nagyon hosszú dróthoz valóak.

3 szálat húztam ki. Egyet orr magasságban egyet felette, egyet alatta, úgy, hogy közöttük ne tudjanak a kerítésig elérni.

Azóta nincs szökés. Ha az energia túlteng ásnak. (nagyon nagy akár köbméteres gödröket), ilyenkor másnap extra séta és hopikáztatás van. (ne legyen energia ásni)

2015. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kerítés tetejére 45 fokban befele dőlő rácsot erősítsetek, akkor nem tud kimászni.

És fullra kidögleszteni szellemileg-fizikailag!

2015. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Többféle megoldás is van:

[link]

2015. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!