Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megfenyegettek?

Mit tegyek ha megfenyegettek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány aki nkem tetszik es folyton irogattam ra Facebookon, majd kapok egy uzit a baratjatol, vagy nemtom kijetol,.hogy szalljak le a csajrol vagy szetcsapja az arcomat! irtam neki jogy oke leszallok rola, bocs. Tenyleg megfog verni? 15/F

2014. aug. 11. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, mert írtad neki, hogy oké.
2014. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tgeenay ***** válasza:
Igen ez aztán a sport mozgásba tartozik.Egyébként meg nagyon be lettél csicskítva interneten... az ilyenek meg élőben egy szót nem mernek szólni
2014. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;) mar 6 honapja csinalom a Fegyencedzést...
2014. aug. 11. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

csajozásból soha ne csinálj büszkeségi kérdést.

azt írtad oké leszállok róla,aztán ugyanúgy oltod tovább,csak találkozni is kellene a nővel,nem csak írogatni neki.

2014. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
valoban leszaltam rola...
2014. aug. 11. 23:48
 6/10 Vad-Ász ***** válasza:

ha jobban kijön veled mint azzal akivel most van , akkor no para.

én is csináltam ilyent...és nem lettem megverve ,__még találkozgattam is a csajjal

2014. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aikiboxer ***** válasza:
Pont jó korban vagy még elkezdeni ökölvívni (bokszolni), hogy ezentúl ne fenyegessen meg senki, hogy szétcsapja az arcodat.
2014. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

trainlikeaman nevű felhasználó válasza:


Az még nem jelent sokat, hogy csinálod a fegyencedzést... Ami meg a csajt illeti, ha szerinted megéri, nyugottan hajts rá továbbra is. Mérlegeld a helyzetet. És persze ne csak facebookon. Én is kezdem már egy pár "foglalt" csajjal, aztán mégsem vert meg soha senki. Szöveg az volt, de mikor valamit mutatni kellett volna már egyik sem volt olyan kemény legény.

2014. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vad-Ász ***** válasza:

ha ténleg tetszik neked a csaj:

hajts rá!

nem lesz bajod nyugi :)

2014. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én rámennék a nőre. És nem kell félni senkitől. A neten bárki okoskodhat. A box tényleg jó ötlet. Ha már jársz egy ideje, egy utcai tahó nem fog lecsapni. Sokkal nagyobb esélyed van nyerni.
2014. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!