Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül havonta egy...

Mennyibe kerül havonta egy német dog eltartása?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olyan 50-100ezer között HA normális táppal eteted megfelelően stb.
2010. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez azért szerintem nem igaz! ugyanis nekünk is az van! és rendszeresen kap kutyatápt és az mellett rendes kaját is! jól van tartva és kb. 20 ba van benne!
2010. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De ne csak a kaját nézzétek! Állatorvosi kezelések! A kutyának bármikor lehet valami baja, nem árt anyagilag felkészülni az ilyen esetekre sem! Amúgy állatorvostól kérdezd meg, hogy mennyi kaját ajánlatos adni egy ekkora kutyának és milyen márkájút. Azt is nézni kell, hogy hatalmas állatok és az állatorvosi kezelésük többe kerül, mint mondjuk egy beagle-nek!
2010. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem argentín dogom volt. Szegény már nem él. Száraztápot kapott meg főztem neki rendszeresen húst. Ez havonta kb 50 ezer ft volt. És ebben nem volt benne az állatorvos , a jutalomfalatok és az időközönkénti bolhairtás sem.
2010. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Sokba.

15ezer simán elmegy a kajájára,ha valami extrát akarsz vele etetni(de a Happy Dog,Sportmix tökéletesen megfelelne)+néha az állatorvosi költsgek.

De azért túlzásokba nem kell esni,nekünk 3 német dogunk van,havi 20-25ezer körül költünk kajára. Nem minden hónapban van állatorvosi és egyéb költség. Nekünk a rengeteg pénzt a kiállítások viszik el.

2010. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állatorvossal együtt sem kerül 100ezerbe. Az én dogom sajnos diszpláziás, ezért minden hónapban csak 12ezer a gyógyszere, 5000 a vitamin és 20 körül van a kaja. Egy egészséges dog simán etethető 20 ezerből és akkor mindent megkap. Ebbe a 20 ezerbe benne van a főtt hús is egy héten 3x.
2010. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!