Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagynatok kemozni idos kutyato...

Hagynatok kemozni idos kutyatokat? Velemeny? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ... Ez így elég kevés infó. Nekem 14 évesen lett epilepsziás a kutyám, gondolkoztam rajta mennyire erőltessem a kezeléseket meg a durvább vizsgálatokat, de aztán a komolyabbakat az orvos nem is javasolta... Utána meg sajnos elég hamar meghalt. :(
2015. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Nem nagyon, inkább elaltatnám. Persze attól is függően, hogy az orvos mint mond. Ha azt mondja, hogy 80% hogy helyrejön, akkor kemó, ha 50%-ot mondana akkor altatnám, a fenének szenvedjen szegény.
2015. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem több idős kutyám (szám szerint 3) is rákban halt meg, ha műthető volt, megműttettem, így a diagnózis után még éveket eléldegéltek boldogan. Ez idő alatt igyekeztem nekik mindent megadni, az elérhető kezelési módokon és vitaminokon, gyógyszereken túl is: együtt töltött időt, élményeket, szeretet, melegséget, finomabbnál finomabb falatokat. És amikor eljött az idő, és az állapotuk vagy a fájdalom már az élettel összeegyeztethetetlenné vált, elkísértem őket az utolsó útjukra.


Nem nyúltam, és nem is nyúlnék rögtön az altatóinjekció után, hanem (ha a műtét nem lehetséges?) próbálnám vitaminokkal, gyógyszerekkel szinten tartani az állapotát, amíg nincsenek fájdalmai, és széppé tenni az utolsó kis idejét.

2015. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom!
2015. aug. 22. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán! :) Előzőoek jól mondtak mindent!
2015. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!