Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso kutyáról leírnátok...

Cane Corso kutyáról leírnátok nekem mindent, amit csak tudni kell, ha szeretnék egy ilyen kutyát?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2015. aug. 21. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg keírtad ide a kérdést, addig a google-ba is beírhattad volna...

[link]

2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Én is nagyon szeretnék egy Cane Corso-t, úgyhogy most ezt bújom egyfolytában.


Nézd, ezt az oldalt nemrég találtam, sztem tök hasznos dolgok vannak fent: [link]


Videók /az egyik tenyésztőé, aki a fenti oldalt is írja/:

https://www.youtube.com/channel/UCkI5KNS_uyH1lG4hxM9KfwA


További tenyésztők oldalai - akik nekem szimpatikusak:

[link]

[link]

[link]


Ha találsz még hasznos oldalakat, elküldenéd légyszi te is? Köszi! :)

2015. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donne ***** válasza:
MInden egyed más ésmás nem agresszív mint 1 pit,emberekkel meg pláne nem, kivéve házőrzés esetén.Más kutyákkal aránylag jól kijön, ha saját területére lépnek domináns, szukával-kannal egyaránt.Amihez kölyök korától hozzászokik, legyen szó kutyáról vagy macskáról azzal a későbbiekben is jól kijön. elég makacs, erős kéz,falkasorrend szükséges a tartásához, családját imádja védelmezi, kivéve az utóbb említett valamelyik hiányában.Nálunk eddig sosem fordult elő, de a szuka kutyánk tüzelése miatt töbször megmorogta, rákapott a kislányomra valszínű falkasorrendet kellene "újra írni".Sok-sok-sok foglalkozást igényel, agyi-testi fárasztást...Más különben pokol, szétszed szétkapar, ózón-lyuk méretű lyukakat ás, ja és ha kan kutyáról van szó, készüljünk fel h bokor-virág-gyümölcs fa kakukk, ha szeret jelölgetni....
2015. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!