Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál farok-, és fül...

Kutyáknál farok-, és fül vágás hogy történik?

Figyelt kérdés

Hány napos korában csinálják a kutyának, és ki jogosult erre ? Ha jól tudom betiltották (?). Ennek ellenére máig lehet látni szépen vágott káj, kau, kangal, pitbull, dabermann füleket. Ezek a fajták csak vágott füllel az igaziak (nekem). Tehát én nem vagyok ellene, de a folyamatra kíváncsi lennék.


Nem kérek támadó szövegeket.



2015. aug. 21. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A farkat talán 7 napos korig lehet (tenyésztő állatorvosa).

Fület meg talán 12-14 hetes korig lehetett anno.

Most már csak akkor vágnak fület, ha baleset érte a kutyát és esztétikai műtét végeznek rajta. Khm.

2015. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
max. 7 napos korig lehet farkat vágni, de a legideálisabb a 3-4 nap. A tenyésztők vágták általában, nagyon kevés orvos tud szép farkat vágni. Fül. 8-12 hetes korban a legjobb. Altatásban végzik. Ez a dobermann, staff. ugytudom a KÁJ-oknál a fület is 3 naposan vágják, utána már nem. De majd kijavit valaki aki jobban otthon van a KÁJ-okban
2015. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!