Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem "játékos" a kutyám?

Miért nem "játékos" a kutyám?

Figyelt kérdés
Már lassan 1,5 éve,hogy a barátoméktól kaptam az ónémet-juhászomat és már akkor is ilyen volt.Egyszerűen nem lehet vele úgy mond "normálisan játszani",mint mondjuk más kutyával.Tehát például próbáltam vele kötélhúzósat játszani,nem csinált semmit.Próbáltam "Hozd visszát" játszani vele enyhén felfújt labdával amit könnyedén megtud tartani a szájával,de próbálkoztam a tipikus fabotos módszerrel az se jött be.Meg ha dobom neki a jutalom falatot azt is megvárja,amíg leesik a földre és csak aztán kapja be/eszi meg.Amit tudni kell róla,hogy ónémet-juhász,szuka és,hogy emberi évben mérve 4 éves.Lehet ezen úgy mond javítani vagy ez genetika?

2015. aug. 24. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Van amelyik kutya nem jatekos , de lehet hogy csak mashogy kell vele jatszani pl: kergetozz vele. Nekunk 3 kutyank van az egyik nem tud/akar jatszani , a masikkal csak kergetozni lehet a harmadik pedig mindenhogy jatszik de csak ha van kedve.
2015. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fingja nincs róla hogyan kéne játszani.


Kergetőzés, játékos birkózás, bújócska, ezeket próbáld ki, de mindenképp éreztesd vele, hogy csak játék.

2015. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!