Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikorra alusszak at a kiskutya...

Mikorra alusszak at a kiskutyak az ejszakat? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy 6 hetes Golden retriver kiskutyank.Napkozben nagyon jol elvan,hangjat sem hallani,jatszik,setalunk,alszik...Viszont este felkel fel 3 korul hogy jatszani akar,vagy hogy elintezte a dolgat bent.Amit folis takaritok de o jatszani szeretne es nagyon nehezen tudom "vissza altatni".Aztan felkel meg 4 ora korul akkor megint jatszani akar majd fel 6-kor varja (keri) a reggelit.Mar 6 napja van nallunk.Nagyon kivagyok merulve az ejszakazastol,raadasul ha meg a lanyom is felkel akkor plane.Mikorra aluszak at az ejszakat?Pedig este meg kimegyunk a kertbe es mielott en lefekszem meg akkor is kiviszem.Egy ideig nem megyek ki hozza ha nyuszit,tudom nincs baja csak jatszani akar,de 1-2 perc utan elkezd ugatni,magas vekony hangon es felkolti a parom es a lanyomat is.Persze probalok vele foglalkozni de minden ejszaka jatszak vele?Ti hogy oldjatok/oldotatok ezt meg?Bent van az eloszobankban.Tudom hogy olyanok mint a kisgyerekek en igyekszem is ugy kezelni,jatszom vele,nem szidom meg ha bepisil(persze mondom neki hogy ez nem szep..),tudom hogy meg kicsit de mar nagyon nem birom az ejszakazast.Napkozben faj a fejem,eg a szemem....Tudom en vallaltam,en szerettem volna kutyat de ha tudtok adni valami tanacsot azt megkoszonnem.
2015. aug. 25. 14:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ujabb valaszokat!Orommel jelzem ,hogy tegnap ejjel kiprobaltuk es mukodott.Lefekves elott kivittuk meg leoltottam a lampat es lefekudtunk.Gyereket mamaeknal hagytuk.Hajnali 1-kor kelt fel sirt,nyuszorgott...sajnaltam szegenyt de nem mentem ki.10 perc utan csondben maradt.Es csak reggel 6 korul kezdett nyafizni hogy reggeli ido de ott is megvartam meg elcsondesedett es csak utana vittem a reggelit neki.Nemsokara atalakitjuk az eloteret es kap lengo ajtot aztan a pisi kaki dolog is meglesz oldva.Persze reggelre 1 pisi es 4 adag kaki vart:-)De koszonom a tamogatast!Naprol napra ugyesebb,jobban hallgat.Varom mar hogy mehessunk setalni,vihessuk magunkkal(mert igy neha o itthon marad 1 orara) de majd ha meglesznek az oltasok!Megegyszer koszonom a valaszokat!
2015. aug. 26. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!