Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy bichon kölyköm...

Mit tegyek hogy bichon kölyköm ne egye meg az ürüléket?

Figyelt kérdés

4 hónapos bichon havanese kiskutyám állandóan megeszi az ürüléket, és nem csak a sajátját! a cica/idegen kutya kakit is előszeretettel eszi , mindig elrántom őt onnan a pórázzal és mondom hogy "fuj!" vagy "nem!" így megy ez 2 hónapja de nem tanul belőle... Már az udvarban sem merem elengedni póráz nélkül mert eldobom neki a labdát és csak addig fut amíg bele nem botlik egy ürülékbe és elkezdi majszolni.. nem rég egy cica kakinak úgy örült mint az atyaúristennek és élvezkedve bele is hempergőzött. Még nem szobatiszta. Este meg bekakil és van hogy amíg alszom meg is eszi, egyszer ki is hányta!!! nagyon nagyon féltem pt! azt hittem ebből majd tanul, de nem.. Aggódok, nehogy valami baja essék, hogyan tudom leszoktatni erről? nem tudom mit csinálok rosszul, hogy még mindig megeszi:( Emellett megeszi még a galambtollat is, ha nem veszem ki a szájából, nagyon veszélyes!! és a szekrény mögé ha bemászik a porcicákat is előszeretettel rágcsálja.

Előre is köszönöm a válaszokat!

-Egy kétségbe esett gazdi.



2015. aug. 25. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen tápot eszik?

Valószínüleg nála ez vitaminhiány, és így próbálja pótolni azt.Vagy válts tápot, vagy esetleg vitamin kiegészítő, de inkább az előbbi.

Az hogy a porcicákat és egyebeket rágcsálja, hát kölyök még, ez természetes, vegyél neki rágcsálható játékokat.

2015. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az oldal az ürülék evést boncolgatja, hogy mitől van ez:


[link]

2015. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a tv-ben láttam (A póráz két végén), hogy a rossz táplálék miatt eszi az ürülékét, mert még van benne valami hasznos és ehető. Nálunk 6 hónapos kutyánál a táp váltogatása (nem teljes váltás, csak váltogatása) és egy nagy (a felét megettem a kutya mellett, hogy lássa mennyire finom) ananász volt a megoldás :D Meg kell etetni vele egyszer egy kis ananászt és aztán nem csinálja. Valamiért kellemetlenné teszi neki majd az ürüléket.
2015. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!