Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időre hagyod egyedül a...

Mennyi időre hagyod egyedül a kutyadat?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy elvaltunk a férjemmel. A két kutya nálam maradt. Eddig még tudtuk oldani a napközbeni sétát mert a férjem otthonról dolgozott levitte..én hetente 3-4 napokat dolgozom 12 órában. Így reggel egy óra séta 5:40 ig és 6:20- 20:00 egyedül vannak :( nagyon féltem őket. Mikor hazamegyek nem sietnek lefelé ws nem az első dolguk a pisi. Szeptrmbertol lesz egy lakotarsam aki felajanlotta hogy szívesen leviszi.
2015. aug. 26. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk kertes házunk van. Mivel a kutyus megfolytja a csirkéket, ezért kennelbe van csukva. Ott valamennyire tud szaladgálni. Én naponta egyszer szoktam sétáltatni, mert nem nagy mozgásigényű. Reggel mielőtt megyek a buszhoz megetetem (6 óra 40 perckor indul a buszom) aztán mikor hazaérek a suliból ami valamikor 4, de valamikor 6 óra körül van megsétáltatom aztán este megetetem. De szerintem nem kell aggódnod, ha sikerült egy segítséget beszerezned.
2015. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a padlóra pisilnek, csak felszárad mire hazaérsz? 12 órát nem tudom hogy bírják ki pisilés nélkül, az elég kellemetlen lehet nekik.
2015. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!