Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog nyugodni, ugye?

Meg fog nyugodni, ugye?

Figyelt kérdés
Kertes hazbol hoztuk el panel lakasba, tehat teljesen uj neki itt minden, raadasul mas kutya is van itt. gyogyszeres kezeles miatt kerult hozzam (a parom lakik kerteshazba), en jobban tudok ra figyelni, betudom adni a gyogyszeret es stb. a kerdesem az hogy miota megjottunk kb 1oraja azota liheg, gondolom ideges az uj kornyezet miatt. nem hinnem hogy melege van, de amikor nem liheg akkor gyorsabban veszi a levegot mintha lihegne.. nem olyan gyorsan de latni hogy gyorsabban mintha siman venne.... ez teljesen normalis? megfog nyugodni?
2015. aug. 30. 11:28
 1/5 anonim válasza:
25%
Sajnos nem. El kell altatni.
2015. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon poenos ezzel viccelni, amikor lehet hogy tenyleg el kell. gratulalok te fereg
2015. aug. 30. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám hogy a melegtől van. Az én kutyusom is rengeteget liheg itthon. Van amikor 2 órán keresztül semmi, aztán liheg 10 percet és megint semmi.


Ne babusgasd hagyd hagy szokja a helyet, de ha úgy véled felfedezni hogy komolyabb dolog állhat a háttérben, nem eszik/iszik, bágyadt, akkor mindenképp keress fel egy orvost.

2015. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
minden oke vele, csak liheg azota is:( koszonom a nyugtato valaszod, erre van szuksegem nem olyanra mint az elsore..
2015. aug. 30. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Idegesés baromi meleg van, szerintem ez lehet a háttérben. Ne tutujgasd, hagyd lenyugodni és valami hűvös helyre rakd a vackát.


Enyém is csinálta tegnap este, hogy lefeküdt és elkezdett lihegni, mint aki futott 3 kilométert, pedig már rég megjöttünk a sétából. Aztán kilihegte magát és elaludt :D

2015. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!