Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen a tenyésztők hol nevelik...

Télen a tenyésztők hol nevelik a kis kutyákat? Beviszik a házba?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok a tenyésztők, ahol nagytestűek a kutyák és sok is van, általában a kennelsorban kialakított helyen elletnek . Ismerek olyanokat, akik az ellés idején ott vannak a kutya mellett, utána viszont csak időnként rájuk néznek. és ismerek olyanokat, akik valóban bent a házban tartják az almot, míg kb 4 hetesek nem lesznek.
2015. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagytestű tenyésztőt ismerek, elég ismert, és már nagyon-nagyon régóta tenyészt, ő például egy pincerészben tartja az anyakutyát és kölykeit, de ne ilyen lepukkantra gondoljatok, hanem szépen berendezett, kitisztított, fűtött helyre kell gondolni, igazából olyan, mint egy nappali, csak kutyás berendezéssel. A kutyákat pedig kiviszi sokszor, de alvás, stb ott van. És az idősebb kutyákat, (6éves kortól), akiket már nem pároztat, azt a lakásba viszi be, a hálószobába, az ágyba :)
2015. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És nem is viszik ki a nagy kutyát és a kis kutyákat? bent vannak 8 hetes korokig ugy hogy még az eget se látták ?
2015. szept. 2. 12:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Dehogy :) Az anyakutyát mindennap kiviszik többször, és amint a kölykök már akkorák, hogy lehet, akkor őket is.

Amikor én vettem a kutyámat, 12 hetes korára már pórázhoz is volt szoktatva, annak ellenére, hogy a házban nőtt fel. Tök normális, jól szocializált, okos kölyök volt.

2015. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De pl gondolom már egy 4-5 hetes német juhászkutyának már van mozgás igénye, de ha kint -10 fok van akkor nem lehet őket kivinni még 10 percre se mert megfáznak nem?
2015. szept. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!