Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyát szeretnék akkor...

Ha egy kutyát szeretnék akkor melyik fajta a legjobb?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a border collie nagyon jó kutya és a labrador is szerintetek melyik lenne jobb?

2015. szept. 3. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fajtamentőktől is lehet örökbefogadni, az nem kerül sokba.

[link]

2015. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mind két fajta sok időt igényel, de pl egy show bc-t kevesebbet kell fárasztani mint egy munka vérvonalút és ez a labikra is igaz. De nagyon sok múlik a nevelésen is.
2015. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Inkább németjuhászt vegyél mert otthon is szépen tanítható és a szőre sem hullik annyira. Jó házőrző és okos.
2015. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Németjuhászok (meg a keverékeik is) kiváló házőrzők, okosak és taníthatók.
2015. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A Border. A Border Collie anyja/apja ként tekint rád, megérzi ha baj van, és tud segiteni, nem csak azzal ha harap, vagy ráugrik a támadódra hanem gondolkozik és esetleg segítséget hív, mellesleg NAGYON gyors és a világ legokosabb kutyája. Ezt tapasztalatból mondom, az en kutyusom kereső, 11 hónapos létére már megkeresett engem elvezette hozzám azt aki éppen velem volt sétáltatni, vagy hívott valakit és ki is vezetett az erdőből (vagy ahova éppen bújok). Nem csak engem keres hanem más embert, tárgyat is. Orra erősebb, mert a szeme az elég pocsék. Lehet neki az adottság (?).

Ezen kívül kiválóan terel és agilityzik.

2015. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!