Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma születtek spicc-csivava...

Ma születtek spicc-csivava mix kutyusaim. Mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Hogyan gondozzam őket? Sajnos az anyakutya összenyomott 1-2-t és elpusztult hogy segíthetném őt a továbbiakban?Mit adjak neki enni? Hogyan hőszigeteljek? Stb.
2010. márc. 11. 21:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
ivartalanítsd őket!!!!!
2010. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Bent tartod őket, mert szerintem mindenképp ott kellene és tegyél alájuk sok puha takarót. Az anyukának magas energia tartalmu tápot adjál. 4 hetes korukba kezd el a mellé táplálást. Nagyon édik lehetnek a kiskutyák:)
2010. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
hogyha az anyuka nem gondozza őket magától, mi infralámpa alá szoktuk tenni őket egy dobozba. időnként vidd ki szoptatni őket, vagy hozd be a mamit a lakásba, ha megoldható. Ha nincs tej, akkor kecsketejet vízzel hígítva ihatnak, ha jól tudom.
2010. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
42%

Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok,de itt most rengeteg kritikát fogsz kapni.Csak figyelmeztetlek,hogy készülj fel rájuk,mert nem fognak kímélni.Egyből jön majd az,hogy miért hagytad hogy...,felelőtlen vagy...nem tudsz velük mit csinálni...korcsok,nem törzskönyvesek stb,stb.

Még egyszer bocsika:(

2010. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
A második vagyok ha nincs tej akkor tudsz nekik venni tejport(direkt kutyáknak valót) amit vizzel felhigitasz. De kérdezz meg egy orvost vagy pedig az állatkereskedésben/állatgyógyszertárban az eladót, tudnak biztos segiteni!
2010. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
1-2-őt összenyomott? Mik ezek valami tárgyak? Úristen! Szépen neveld fel őket, amjd ivartalanítsd az összeset a tiéddel együtt és ajándékozd el!Adj neki minőségi tápot. A kölyköknek 3 hetes kortól minőségi kölyöktápot. Szerelj nekik infralámpát, kelj hozzájuk 2 óránként és figyeld hogyan fekszik a szuka. És ne légy többet felelőtlen.
2010. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megtörtént ez van, ne bántsátok, elöször is had nöjjenek már egy kicsit, ( mig ivartalanitja ) reméljük az anya foglakozik velük, azota h összenyomott 1-2 öt, ha nem akkor minbdenképp kérd állat orvos segitségét, addig jo meleg helyen legyenek, és adj nekik ha más nincs vizzel egyelitett tejet, de másnap ( ha nem foglalkozik velük ) orvos kell !!!

Ivartalanitás késöbb !!!

2010. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Teesék bevinni MINDENKÉPPEN a házba. Ha ez megvan, valamiből csinálj almot.., vagy jelölj ki egy sarkot, és vmivel barikádozd el... Az anyakutyust ne hagyd velük őrizetlenül, mert mégtöbbet össze fog nyomni.. csak etetésre rakd a kicsikhez. kb. 4 óránként kell etetni őket. Ilyenkor még sokáig esznek.. Amíg jól nem laknak(bealszanak) had egyenek. Szerintem hívj ki egy dokit.. és ő elmondja mit hogyan csinálj, megvizsgálja a piciket meg az anyát.., ez a legjobb megoldás szerintem.. Vegyél infralámpát!!! Ne hagyd, hogy megfázzanak a picik! Addig is sok-sok törülközőt, rongyot, vagy takarót rakj alájuk.. Minél tisztábbat. Vegyél fertőtlenítőszereket, hogy tudd az alomhelyet tisztítani. Ne újságpapírt használj a későbbiekben, hanem papírt pl: papírtörlőkendő Etetés után hagyd az anyának h megpisiltesse őket és utána vedd ki tőlük a kismamát! Sok sikert!
2010. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

A szüleim nem engedik hogy behozzam a házba őket.Rosszul fogalmaztam mert foglalkozik velük csak véletlenül agyonnyomott 2 kutyust.. de szoptatja őket és odabújik hozzájuk.sok rongyot raktam alájuk meg elvan fedve az ól ajtaja is hogy ne menjen be a szél de bentre sajnos nem engedik hogy hozzam.

( Oltások nem kérek, köszönöm.)

2010. márc. 11. 21:42
 10/40 A kérdező kommentje:

21.13



kifizeted nekem az 5 kutya ivartalanítását? mert akkor oké.a csivink kisebb mint a szuka sokkal nagyon felsem éri nagyon még is megtörtént ... ezvan sajnos nem tudunk mit tenni mostmár csak gondozni őket és szülőket találni nekik.

2010. márc. 11. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!