Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszakára valami nyugtató...

Éjszakára valami nyugtató vagy altató?

Figyelt kérdés
4éves palotapincsi kertes hazból került panelba mert a hátsó két lába lebénult. szegeny nem tud mit csinálni egész nap, csak alszik és estére meg mintha kipihent lenne. minden hajnalba felkelek mert felkelt.. 1 hete van nálunk és azóta minden hajnalba felkelek hozzá... nem akarom hosszútávon használni csak egy ideig hátha megszokja.. nem tudok vele játszani mert nem játékos egyáltalán, futkározni se tudunk a lábai miatt... nem tudom kifárasztani... vagy van valakinek más ötlete??
2015. szept. 7. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kajás? Mert akkor fogsz egy klikkert, meg egy klikkeres könyvet, és nekiállhatsz tanítgatni. Manccsal meg orral egy csomó trükköt lehet csinálni anélkül, hogy meg kellene mozdulnia.

Meg éppen sétálni is leviheted, fogsz egy pórázt, vagy törcsit, vagy akármit, ami nem sérti fel a kutya hasát és kényelmes neki, és viszed utána a fenekét.

2015. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Németeknél eléggé elterjedt a kerék a kutyáknak, akiknek leenul a hátsó lába. Ahogy nézem, el vannak vele, sétáltatják az utcán, és elég fürgék is vele. Lehet hogy ez megoldás lenne?

[link]

2015. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

haaaat nem eszik meg mindent, elegge valogatos de eszik szerencsere. lehet kiprobalom ezt a klikkeset :):)


a kutyakocsit kutyara "szabjak" ami jobb esetben 80ezer..:/ kezben szoktam levinni, fogom a hatso labait ugy pisil es kakil.. de mar eleg jo uton haladunk, a combjaiba van ero, megtudja emelni a labait:):)

2015. szept. 7. 09:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Rászánsz némi kis időt és türelmet, és nem kelsz fel hozzá hajnalban.
2015. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Minek kinozni ezt a szegeny allatot? Kertbol lakasba, egesz nap egyedul. Nem tud mozogni, meg a dolgahoz is segitseg kell. Minek?
2015. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mondjuk mert a Kérdezővel ellentétben mi nem ismerjük a pontos diagnózist. Az is lehet, hogy teljesen rehabilitálható a kutya, de az is, hogy a Kérdező már gyűjti a malacperselyében az ötforintosokat a kutya "kerekesszékre".


Kérdező!

Egy ilyen nem segítene ki ideiglenesen? [link]

Esetleg olyanra nem gondoltál még, hogy kapjon a kutya tölthető rágókat (pl. Kong)? Elvileg már az is leköti a kreatív energiáit, hogy megpróbálja belőle kiszedni a belőle a kaját.

2015. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

pontosan rohadtul nem tudod mi a helyzet, szoval be lehet fogni!! segitsegert jottem ide, nem azert hogy beszoljanak.....


utolso, huu ez nagyon jo amit kuldtel, koszonom!!

2015. szept. 7. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha rehabilitálható esetleg még az úszással is sokat segíthetsz!!! :)

De amit linkeltek az tök jó,azzal könnyebben lehet sétáltatni :) Vagy pedig egy sállal oda a hasához rakni és felül fogod és úgy sétáltok!


Tök jó,hogy nem dobtad el magadtól hanem gondoskodsz róla :)


Sikert és mielőbbi gyógyulást a kutyusnak!!

2015. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Lehetne venni az obiban 4 kis bútor görgőt

[link]

Rácsavarozni egy gyúródeszka aljára

[link]


Szögelni a tetejére ülő párnából szivacsot hogy puha legyen és körbe fúrni rá néhány lyukat, hogy rá lehessen kötni a kutyára cipőfűzővel, vagy erősebb zsinórral.


valószínűleg szebbet is tudnál csinálni mint ez

[link]

2015. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

semmikepp nem akartam harc nelkul feladni!! mas mar megtette volna sajnos..... nagyon orulok hogy kitartottam mellette mert javul az allapota.:)


kutyugorkori hehe, errol se hallottam meg:):) tok hasznos!! koszonom szepen, nagyon rendesek vagytok!

2015. szept. 7. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!