Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal,...

Mit csináljak a kutyámmal, hogy ne legyen domináns más kanokkal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 07:29
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én már nem hiszek a szakértőkben...Túl sokkal találkoztam életemben, pláne ha úgy kezdi, hogy ő szakértő.
2015. szept. 10. 16:39
 22/27 anonim ***** válasza:

Azért az utca emberének jobban hinni egy kicsit furcsa hozzáállás. Ha a háziorvosod hülye, akkor is inkább a szomszéd nénit kérdezed, hogy most meg fogsz-e halni? Én max. arról kérdezném, hogy ki a normális háziorvos a környéken. Jó szakembert találni minden szakmában nehéz, sok az idióta.


"Én már nem hiszek a szakértőkben (...) pláne ha úgy kezdi, hogy ő szakértő."

Ezt nem egészen értem. Hogy kéne kezdenie?

2015. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nincsenek egyéb technikák. Tiltás/büntetés ha helytelenül viselkedik, megerősítés ha helyesen. Helyes viselkedés alatt értek minden olyan megnyilvánulást, ami nem parasztkodás a másikkal, illetve a másik figyelmen kívül hagyását. Tehát megerősíteni ha ott hagyja, másfelé néz, normálisan elvan a másik mellett. Fontos, hogy ne csak azt kommunikáld felé ami nem tetszik neked, hanem azt is jelezd, ha tetszik a viselkedése.
2015. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Szakértőnek, politikusnak, újságírónak keveset szabad elhinni. És igen, gyerekkoromban a házioros hozzá nem értése miatt pár órán múlt az életem. És inkább hiszek egy hortobágyi kutyás pásztornak, mint egy pesti kutya szakértőnek.
2015. szept. 10. 18:13
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a hétvégén érdemes lenne beiktatnod egy hortobágyi kirándulást! :)
2015. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Így van, akkor irány a puszta! Bár ha azt hiszed, hogy a parasztbácsi majd praktikákat fog neked sorolgatni, akkor meg fogsz lepődni :)) "Miii, emberkedik? Akkora nyakast kap, hogy beledől a gímeskútba, oszt' majd legközelebb nem csinálja!" :D
2015. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Szevasz, okos.
2015. szept. 10. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!