Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez komoly? Csincsillával...

Most ez komoly? Csincsillával etetik a kutyát?

Figyelt kérdés
Facebookon olvastam egy árlistát hogy mennyibe kerül a csirke láb, fej, nyak stb. És végén az volt írva hogy nyúzott egész csincsilla belsőséggel! Basszus. Ez komoly?

2015. szept. 10. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebook sok mindent elbír.


Én azt olvastam ott, hogy 2012-ben világvége lesz. És hát nem lett...


Amúgy miben rosszabb, mint a nyúl, pl? Ha el lehet adni bundának, akkor szerinted mit csinálnak vele nyúzás után???

2015. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit sokkoló volt ott olvasni a csirke részei között. Pedig nyulat vágtam már sokat, és eléggé hasonlítanak, de amit csak a bundájáért tartanak azt valahogy nem tudom elfogadni. :(
2015. szept. 10. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez hol van? Én megkóstolnám szívesen a tengeri malac is finom.
2015. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi a különbség a csincsilla és a csirke között? Élőlény mindkettő. A csirkét nem sajnálod, hogy levágják?
2015. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, komoly. A csincsilla ugyanis hipoallergén húsnak számít, ebben a tekintetben állítólag a nyúlnál is jobb. Ezért főleg allergiás kutyusoknak jó táplálék. Egyébként arról meg nem a kutyás tehet, hogy ezeket az állatkákat a szőrükért tenyésztik, a helyzet az, hogy a testüket amúgy csak kidobnák a szemétbe. Így viszont pár allergiás kutyának segít, nézd erről az oldalról.
2015. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez komoly!


Mit gondolsz,hogy a szőrmeüzemekből kikerülő,nyúzott testek hová kerülnek? Nem érdemes megsemmisíteni őket,mikor pénzt ér a test azaz a husi.


Komolyan!

2015. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a csincsillákat a bundájuk miatt tenyésztik, könnyen elképzelhető. Ezek után mit vársz? Mit csinálnak a többi részével?

Más kérdés, hogy én sem enném meg és nem viselném a kabátot.

Egyszer apámmal elmentünk egy ilyen tenyésztelepre, mert gondolkodott a tenyésztésen, de végül meggondolta magát, mert olyan aranyosak, hogy ez nem neki való.

De most gondolj bele, a nyúl is szegény ugyanez a kategória. Tapsifülest az Auchan fagyasztójában is találsz.

2015. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kitűnő táplálék a kutyák számára.


Százszor jobb hogy a kutya megeheti, minthogy kidobják a szemétbe.. Így a természetbe visszakerül egy szempontból.

2015. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A csincsillákat a szőrükért tenyésztik.A húst meg eladják. Jó biznisz..

2015. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A csincsillát emberek is eszik, a származási helyükön. Én tartottam csincsillát is házi kedvencként, nagyon szerettem őket, de ugye a csak szőrükért tartott példányokat mindenképpen levágják, a húst kidobni meg pazarlás volna. Én is tervezem, hogy adok majd a kutyáimnak, mert jó húsforrás.
2015. szept. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!