Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek adjam oda a főtt...

Szerintetek adjam oda a főtt velőscsontot egy viszonylag rossz fogú utyának? Nagytestű.

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod, legfeljebb eljátszik vele három napig. Baja nem lesz tőle. Sokan ezért lehet felülbírálnak, de a kutya sem hülye, hogy kár tegyen önmagában. Szóval úgy fogja rágcsálni ahogy jólesik neki.
2015. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy vérzik a foga/ínye, vedd el tőle.
2015. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm, nem tudom. Nem merem odadni, félek, hogy kitörik a foga. Az első fogai kopottak, de ez nem is érdekes, mert nem ott rág. Szemfogainak a széléből hiányzik egy darab. Szerintem nem adom oda. Illetve odaadtam, de meggondoltam magam és elvettem.
2015. szept. 10. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, esetleg a velőt kiszedheted neki a csontból, ha még maradt benne.
2015. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a velőt megettük. :D Ennyire hülye azért nem vagyok, hogy nem tudom, hogy azt odaadhatom vagy sem, amúgy kapoot egy keveset. BARF szerint etetünk, többnyire tudom mit miért, hogyan. :D
2015. szept. 10. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
ne add neki oda. Az egyik legkeményebb csont, tápértéke nincs. Képesek rá, hogy kitörjék a fogukat vele, az én kutyámnak (szintén idős) csülökcsontba tört a foga, a gyökérnél tört el.
2015. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is attól féltem. Kidobtam már.


Köszi.

2015. szept. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!