Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napja hasmenésem van, ma...

2 napja hasmenésem van, ma reggelre főtt tojást, pirítóst, fokhagymát, és egy kis ementálit ettem. Ez nagyon rossz? Nem kellett volna?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A sajtot es a tojast jobb lett volna kihagyni.
2014. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háztartási keksz, ropi, natúr pirítós, párolt rizs, főtt krumpli, sok folyadék és probiotikum. A legjobb hasmenés idején.

A tojás és a sajt tiltólistán van ilyenkor!

2014. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az orvos, hogy bármit ehetek, csak a zsíros, és a nagyon cukros kajákat, meg tejtermékeket nem.
2014. jún. 29. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is mondta, hogy rostoslevet, meg sok rosttartalmú gyümölcsöt sem szabad fogyasztani.
2014. jún. 29. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, amit az orvosod mondott azt az étrendet akkor kell követni, amikor már múlik a hasmenés vagy elmúlt. Az egy kímélő étkezés.

De amikor hasmenésed van, amikor naponta legalább 8-szor látogatod a wc-t, akkor pedig az az étrend számodra a megfelelő, amit korábban leírtam.

Ugyanis azok, amik megfogják a székletet, illetve nem fokozzák jobban, nem terhelik le a gyomrot.

2014. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!