Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közteres megbüntethet így?

Közteres megbüntethet így?

Figyelt kérdés

Nem voltam itthon, így barátom vitte le a kutyát. Azt állítja, hogy a következő történt:

Kutyatiltó tábla volt kint ő nem látta (sötét volt) és bement oda a kutyámmal. Jött két közteres, szokásos szöveg:

Jó estét tudja, hogy nem lehet ide behozni kutyát? (am sima fű nem zárt helységről van szó) mondta, hogy nem látta a táblát. Elkérte a kutyának az oltási könyvét, de nem volt nála. Majd felhívott, hogy azonnal menjek haza, mert a közteres nem engedi tovább (???) . (egy olyan személyel voltam, akit ő nagyon nem bír) elindultam haza, de nekem BKV-val kellett egy óra. Majd mikor hazaértem épp fogtam volna meg az oltási könyvet, hogy szaladjak le, mikor hívott, hogy nem kell jönni megbüntették, és elengedték. Mondom oké csekk valami? Semmit nem kapott, mert hogy Budapesten nincs bejelentett lakcíme, így a közteres felírta az adatait, és postán kiküldenek majd egy 4 ezer forintos csekket az ő adataira.

Nos van ilyen?????


2015. szept. 12. 00:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hozzátett, hogy mikor leírta az adatait azt neki alá kellett írnia
2015. szept. 12. 00:24
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
A közteres egész biztos nem cseszett el egy órát arra, hogy malmozzon és várjon, hogy odaérj. Ha akar valamit, megbüntet és megy a dolgára. És nem tart ott sehol, ha nem akar veled semmi különöset. Szóval minimum marha gyanús, hogy ennek a sztorinak nincs sok köze a valósághoz.
2015. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel aláírta a jegyzőkönyvet, ezzel elismerte, hogy hibázott. Kifizetitek a 4 ezres csekket és kész.

Őket hol érdekli, hogy nem lehetett látni a táblát?

2015. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer én is mentem be egy kis parkba 2 kutyával.

A közterületes odajött, szólt hogy ide nem lehet kutyát behozni és mutatta a táblát. Én csak annyit mondtam: - ja? bocsánat, nem tudtam. Aztán mentem is kifelé.

Valószínűleg mivel a kutyáim nem kakáltak oda, nem csináltak semmit, ezért nem büntettek meg, semmi nem történt.


Mentem már be másik olyan helyre is kutyával ahonnan kizavartak, mert azt hittem hogy a tábla csak a zöld területre vonatkozik, a betonra nem. De azt mondták, hogy a betonra is. Onnan is csak elküldtek.


Hát én nem tudom, nekem is gyanús a sztori. Szerintem majd kérd el a csekket a sráctól és nézd át alaposan.

2015. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azert buntettek meg valoszinuleg, ert bement oda, hanem azert mert nem volt nala a kiskonyve. A kiskonyvet KOTELEZO magaddal vinned, ne kerdezd, hogy mert.
2015. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!