Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen büdös a szája?

Miért ilyen büdös a szája?

Figyelt kérdés

2 éves kutya, kan, és kakiszagú a szája! Nem eszik kakát, ez 100%. Nem lehet savas sem, ugyanis napi 2x eszik, és reggeli előtt/után is ilyen.

Fogköve normális, mármint nem igazán van neki. Csak egy minimális, alig látszódik.

Emésztése is rendben van. Nem eszik összevissza, ugyanabban az időpontban. Nagyon kis nasit kap néha, de nem visszük túlzásba.

Valaki tipp?

(az állatorvos telefonon savcsökkentőt ajánlott, de nem változott, plusz mondom, napi 2x eszik).


2015. szept. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell vinni az állatorvoshoz, nem telefonon gyógyíttatni, mert azzal semmire nem mész!
2015. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit kap enni?
2015. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eukanuba tápot most, a nevét meg nem mondom, csak azt tudom, hogy fogérzékenységre, és érzékeny emésztésű kutyáknak van.

Előtte Acanát evett, de ugye az egy kicsit drága. Az eukanuba "csak" 18.000, míg az acana kb. 23.000:S

De néha kap egy kis házi kosztot, kb. 3 naponta egy fél tányérral, attól függ, hogy mennyi marad meg.


Ja, havi 1-2 alkalommal pedig konzervet is veszünk neki, Dr. Claudert.


(elnézést, hogy most írtam, de nagyon sokat dolgoztam az elmúlt napokban, és esélyem sem volt bekapcsolni a netet:D)

2015. szept. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!