Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esetleg nincs ötletetek, hogy...

Esetleg nincs ötletetek, hogy csengőt hol tudnék venni? Nagyobbat szeretnék mint egy cicacsengő, olyan két-három cm nagyságút.

Figyelt kérdés
Vakvezető kutyus nyakörvére szeretném rátenni. Van egy csengőnk, ami elengedéshez szuper, mert viszonylag távolról is nagyon jól lehet hallani, de városi illetve beltéri közlekedéshez (pl. bevásárlóközpontban), viszont elég éles hangja van, meg elég hangos is. Szeretnék egy szolidabb hangú csengőt is beszerezni, de egyszerűen sehol sem találok...Már a külföldről való rendelésben is gondolkodtam, de ott meg a postaköltség több lenne kb. mint az áru ára, szóval azt ha lehet, inkább szeretném megúszni.
2015. szept. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csengőt nem tudok, de ha nem találsz jót, akkor fém láncnyakörv és gravírozott fémbiléta ;) Tökéletesen hallom, hogy melyik kutyám merre "csörög", viszont szerintem nem zavaróan hangos.
2015. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi ez jó ötlet, ez eszembe sem jutott.

Viszont ez azért nem jó sajna, mert nagyon világos zsemle színŰ a kutya, és nagyon összefogná a fém nyakörv a bundáját...

2015. szept. 13. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Öhm, ha vakvezető, akkor amúgy nem rohadtul mindegy, hogy milyen színű meg hol foltos? :D
2015. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem :) Pont ugyanolyan fontos nekem is az, hogy hogy néz ki a kutyám, szép -e a szőre, ápolt -e a megjelenése, mint annak, akinek nem vakvezető kutyája van.
2015. szept. 14. 10:11
 5/7 Platypus ***** válasza:
Dolgozó pásztorkutyák nyakában szoktam látni, de elképzelésem sincs, nekik honnan veszik. Viszont az ebay tele van vele, "30mm jingle bell" néven keresd.
2015. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen csengőket kreatív boltban vettem egy jelmezhez.
2015. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper ötletek, köszönöm szépen! :)
2015. szept. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!