Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert mondjak hogy a kutyak...

Miert mondjak hogy a kutyak koszosabbak az embernel?

Figyelt kérdés

Azzal ervelnek,hogy a kutyak egy,mas feneket szimatoljak...

Nem azert,de az emberek(jobb esetben ferfiak) is a nok feneket szimatolják,meg mi egy s mas :D

En a kutsusomat mindennap megmosdatom seta utan...

Szoval szerintem ez eleg hulye erv. Szerintetek?



2015. szept. 15. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Az állít ilyet akinek nincs kutyája.


Én kutyáim is tisztábbak némelyik embernél az fix!!


Múltkor bkv-n utazok,fehér kutyum van és egy törcsit leraktam neki,hogy arra feküdjön, egy ember mondta,nagyon helyes,ne koszolja össze a buszt,nevettem egyet majd mondtam,hogy azért raktam le,mert nem akarom,hogy a kutyám koszos legyen és elkapjon vmi fertőzést. Aztán hát nagy döbbentséget láttam az arcokon.Mondom az én kutyám havonta fürdik, hajléktalanok meg a koszos utcán alszanak,nem fürdenek,nem is tudom ki a koszosabb. Sajnálom a csöveseket,de na.

2015. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kutya, macska tisztabb mint az ember. Az allatok a nyalukkal "mosakodnak", kinyaljak meg a sajat fenekuket is. Az en bichonom is mindig tisztitja magat, nem birja a koszt.
2015. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Haha ez jo :D Frappans valasz :D

Hat igen az emberek sokkal budosebbek...

2015. szept. 15. 16:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezem, de az én kutyám pl minden útjába kerülő macskasz.rt megeszik.... Erről az egyről nem bírom leszoktatni, mert egyébként rendes kutya, imádom, de tuti, hogy koszosabb nálam. Hozzáteszem én is rendszeresen karbantartom, na de akkoris....
2015. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudományosan már bizonyított, hogy a kutya/macska nyála tartalmaz fertőtlenítőt, sokszor még a tisztítószereknél is erősebb a hatásuk... Annyi biztos, hogy amiket magunkra kenünk tusfürdőktől sokkal jobban sterilizálnak. Ha azt nézzük, azért egy nap elég sokat mosakodnak, az ember meg naponta 1x vagy 2x fürdik. Ezen is érdemes elgondolkodni.
2015. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Öhm, hát nem tudom, miféle társaságba jársz te, hogy a seggedet szokták szaglászni, de mifelénk ez annyira nem jellemző... :D
2015. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Erről a fertőtlenítő nyálról meg muti már egy tudományos tanulmányt, igazán kíváncsi vagyok :D :D
2015. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Nyalogatja a saját seggét, aztán végignyalogatja a szőrét...

Macskaszart és bármilyen állat hányását megeszi, a kutya immunrendszere nyilván ehhez adaptálódott és neki ez nem számít koszosságnak. Más faj, más higiéniai szempontok.

2015. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira a fajiságon múlik. A Közel Keleten, ha mi bemennénk fürdeni azokba a folyókba, amikben az ottaniak nap mint nap fürdenek, lehet túl se élnénk. Pedig az ottaniak is a homo sapiens sapiens fajba tartoznak.


Az én kutyáim tutira koszosabbak nálam. A bőrüket pedig tönkre vágná a havi fürdetés, az tuti. A főbb különbség inkább az, hogy embertársainktól sokkal több betegséget kaphatunk el, mint a kutyánktól. Sokan szeretik pl, ha a kutyájuk puszit ad nekik, meg együtt alszanak a kis szőrmókkal, és semmi bajuk.

2015. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert nem veszik le a cipőt, koszos lábbal, poros hassal beugranak az ágyba és ott hemperegnek. Elég sűrűn kell mosnom a paplant és a takarókat miattuk. Még ha a kutyák lábát mag is mosom, a hasuk akkor is koszos, szóval én nem foglalkozom ezzel. Ahányszor kimegyünk és visszajövünk, állandóan a 2 kutya lábát kéne mosnom? Télen meg is fáznának.
2015. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!