Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor az ideális párosítanom...

Kmeme kérdése:

Mikor az ideális párosítanom a 2 éves bicon kiskutyám?

Figyelt kérdés
Egy két éves bichon kiskutyám van, akit szeretnék párosítani, és ha jól vettem eszre a közeljövőben tüzelni fog. hogzan veszem észre, hogz mikor jött el a tökéletes időpont....
2015. szept. 21. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha egy kutyának nincs törzskönyve, az bizony keveréknek minősül, hiába hasonlít egy adott fajtára, mert ha nincs törzskönyve, nem tudod bizonyítani a származását...

Amúgy pont hogy ártasz az elléssel neki,és ki tudja, mi lesz a kölykök sorsa, szóval inkább ne pároztasd, hanem ivartalaníttasd!

2015. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedve kérdező, ha valóban nagyon szereted a kutyusodat és a legjobbat szeretnéd neki, akkor ne pároztasd, hanem ivartalanítsd. 2 évesen már teljesen kifejlődött, felnőtt. Az ellés, a tüzelések nem tesznek jót neki, legjobb lenne az ivartalanítás, hogy megvédd őt az esetleges ivarszervi daganatoktól, gennyes méhgyulladástól stb.

(Az előző választ nem én írtam egyébként, csak most olvastam, hogy miért szeretted volna pároztatni. Ez egy tévhit, nem kell, hogy kölykei legyenek, sőt az legjobb neki, ha nem lesznek).

2015. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszojat. Ezekre voltam kivancsi mert sajnos az eddigi dokink elkoltozott es meg nem talaltam megbizhstot igy nem tudtam kitol tanacsot kerni. Mostmar tudom es igy cselekszem h neki jo legyen. O a legfontosabb szamomra.


Es sajbalom h olyan emberek vannak ezen az oldalon akik nem segitenek hanem tamadnak, mivel ez segitseg szempontjabol jott letre.


Koszonom annak aki segitett.

2015. szept. 23. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Oké, csak nem mindig az a segítség, amit a kérdező gondol. Olyan kérdés is volt már, ami arra irányult, hogy a kérdező hogyan mérgezze meg a szomszéd kutyáit. Lehet, hogy szerinted a kérdésre vonatkozó válasz a segítség, szerintünk meg az, ha okosan csinálod, és nem szívatod se a kutyádat, se a kölykeit :)
2015. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az tuti nem segitseg ha egybol allatkinzonak kialtjak ki az embert es lusta haszonlesonek aki a kutyajabol akar meggazdagodni :)))
2015. szept. 24. 15:53
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt baromi sok ilyen van, tehát nem alaptalan a feltételezés.

Másrészt meg szerintem intelligens ember akármilyen stílusban előadott mondókából képes kiszűrni a hasznos és értelmes információt. Neked is ezt javaslom. A tenyésztés nehéz, a kutyákra nézve veszélyes dolog, nem lehet csak úgy pároztatgatni állatokat, aztán jönni sírni, hogy miért pusztult bele a szülésbe a szuka, vagy a fél alom, vagy miért lettek betegek a kölykök, satöbbi.

2015. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!