Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle mennyire beteges,...

A beagle mennyire beteges, túltenyésztett fajta?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízható tenyészetből veszed, akkor nagyon nagy valószínűséggel nem lesz beteges.

Betegesek inkább a szaporítótól származó kutyák szoktak lenni, akik szüleinél, őseinél nem csináltatják meg az eü. szűréseket, és fogalmuk sincs, hogy mit örökítenek a kutyáik. Csak összeraknak 2 kutyát, és kész. A tenyésztés azért ennél jóval összetettebb dolog.

2015. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Természetesen tenyésztőtől venném. :)

2015. szept. 22. 12:26
 3/5 Polly10 válasza:
Nekem eddig 3 beaglem volt es az egyik volt csak beteg, volt, ot e lkellett altatni :/ Viszont a mostani nagyon hiperaktív, es Sosem volt meg beteg
2015. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt, törzskönyves, kennelből. 8 évig élt, végig beteg volt. Annyi pénzt otthagytam a dokinál miatta, hogy abból sok éhező gyereket meg lehetne etetni...A füle volt beteges eleinte, hiába vettük a drága gyógyszereket rá, semmit nem használt. Utána meg az agya betegedett meg szegénynek, mikor már hátrafelé kezdett el körbe-körbe mászkálni, kihívtam az orvost...:((
2015. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze elatattatni, mielőtt valaki félreértené, hogy akkor látta először doki, mert nemigen. Megsirattam, de nem bírtam nézni a szenvedését tovább.
2015. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!