Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni Német Boxert....

Szeretnék venni Német Boxert. Sokan mondták, hogy nehezen nevelhető. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Kérlek írd le minden, jó és rossz tulajdonságát a kutyádnak. (Boxer)
2010. márc. 14. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en csak egy tanacsot adnek.

Szerintem nem fogsz erre a kerdesre normalis valaszokat kapni.

Ugyanis az, hogy nehezen, vagy konnyen nevelheto, az attol fugg, hogy a gazdi mennyire ert a kutyaneveleshez.

Termeszetesen vannak kulonbsegek a kutyak tanulasi keppessegeit illetoen, es az is sokat befolyasol, hogy mennyire szeleburdi.

A boxerrol olyan fajtaismertetot olvastam, amiben azt irtak, hogy a boxer egy orok gyerek. Meg felnottkent is olyan, mint egy kolyokkutya, olyan jatekos es szeleburdi. Az ilyen kutyakkal talan nehezebb egy kicsit banni, mint a nyugodtabbakkal, mert nehez a figyelmet lekotni. De attol meg nagyon okos, csak epp eros kezekbe valo.

Ha kutyaiskolaba viszed, es ott megtanulod, hogyan kell a kutyat kezelni, akkor nem lesz sok gondod vele.

2010. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz, hogy nehezen nevelhető.Rendkívül okos fajta.A jó-rossz szokás egyénenként változó.
2010. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tenyésztőtől vásárolt boxer (olcsokutya.uw.hu), aki normálisan lett szocializálva, nem idegbeteg, és nem keverék, kutyasuli mellett álomkutya lehet. Játékos bohóc, gyerek mellé ideális, és lesi a gazdi minden kívánságát.

Ha nem fontos a törzskönyv érdeklődj a fajtamentőknél: [link]

2010. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


nekem volt egy fiu boxerem, de mániája volt az ásár és rágás. ha nem vittem magammal bosszúból szétrágott mindent.

2010. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!