Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bullmasztiff...

Melyik a legjobb bullmasztiff kennel? Mert pl. ez a kennel nekem enyhén szólva is gyanus, hisz ilyen kiskutyát "ingyen" adnak? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tudom a hirdetés már nem aktuális, csak meglep, hogy törzskönyv, chip meg minden úgy néz ki rendben van a kutyussal, és 100Ft-ért?

"Eladó a Tápiófirst-Bigbull Kennelből Vörös és Kese színű Bulllmastiff kiskutyák. 5 kan, 1 szuka. A kiskutyákat Törzskönyvvel Oltva, Féregtelenítve, ,Chippelve, December közepétől lehet elvinni. Az apa Korona Red Star az anya.: Henkó Kincse Berta [link] Tel.:06304078082


Ár: 100 HUF"


2010. márc. 14. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak elírták az árát :D Ismerősöm (tenyésztő) is járt így aztán tömegestől jöttek a vevők, hogy ilyen olcsón törzskönyves kutya. Szegény nem győzte mondogatni hogy elírta az árát:D
2010. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sok helyen az ezret nem kell kiírni a hirdetéseknél,mert azt alapból odateszi a gép később. Valószínűleg a hirdető 100e ft-ra gondolt.
2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kese színű?

Hát ez a "tenyésztő"nagy szakértő lehet...

2010. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát meglehet, hogy igazatok van.

Viszont a legelső kérdésre még senki nem felelt: "Melyik a legjobb bullmasztiff kennel?" Mo-on természetesen.

2010. márc. 14. 14:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kutyáik vannak és én biztos innen vennék kutyát ha ilyet szeretnék. [link]
2010. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Somogyvári Vitéz Bullmasztiff Kennel. Én őket ismerem, nagyon jó kutyáik vannak, kiállításokon is mindig látom őket...
2010. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A Somogyvári Vitéz kutyák: hüm-hüm. Ha szerencséd van, akkor kifogsz egy jót. Az, hogy a kiállításokon ott van, az egy dolog. Én a székesfehérvári Korona kennelt ajánlom.

[link]

2010. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
És olyan kennel nincs, ahol a kutyák dolgoznak is? Mert szép dolog a sok kiállítási eredmény, de a bullmasztiff munkakutya...
2010. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16:38 Milyen fajta munkára gondolsz? A bm őrző-védő.
2010. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem a Somogyvári kutyák túl színtelenek,élettelenek.

Nem is csoda,úgy hallottam,állandóan kennelben vannak.

2010. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!