Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bullmasztiff...

Melyik a legjobb bullmasztiff kennel? Mert pl. ez a kennel nekem enyhén szólva is gyanus, hisz ilyen kiskutyát "ingyen" adnak? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tudom a hirdetés már nem aktuális, csak meglep, hogy törzskönyv, chip meg minden úgy néz ki rendben van a kutyussal, és 100Ft-ért?

"Eladó a Tápiófirst-Bigbull Kennelből Vörös és Kese színű Bulllmastiff kiskutyák. 5 kan, 1 szuka. A kiskutyákat Törzskönyvvel Oltva, Féregtelenítve, ,Chippelve, December közepétől lehet elvinni. Az apa Korona Red Star az anya.: Henkó Kincse Berta [link] Tel.:06304078082


Ár: 100 HUF"


2010. márc. 14. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
16:48 Igen, erre gondolok. Őrző-védő, engedelmes versenyeken nem indulnak bullmasztiffok?
2010. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Versenyeken indulhatnak, de a bm nem munkavizsga köteles fajta. (championátus nincs munkavizsgához kötve)
2010. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A Székely Szentkirályi-kutyák sem rosszak.
2010. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
"Versenyeken indulhatnak, de a bm nem munkavizsga köteles fajta. (championátus nincs munkavizsgához kötve)" Az mindegy. Ha nem kötelező, akkor is el lehetne indulni legalább versenyeken, letehetnék a bh vizsgát stb. Aki csak kiállítani akarja a kutyáit, az tartson yorkit.
2010. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ezek milyenek, ismeri valaki?

[link]

[link]

2010. márc. 19. 18:23
 16/19 anonim ***** válasza:
A huenla kennel kutyái tetszenek nekem, de a másik kennelé nem.
2010. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Itt vannak a Magyarországon található bullmasztiff kenelek. Ki melyikről mit tud?

[link]

2010. márc. 22. 18:10
 18/19 A kérdező kommentje:

Csak a sok "csillagosakat" néztem.

Carlito kennel-szinte minden képen meg vannak kötve, főleg a szukák...ez kicsit negatív.

Crabby-Faced bm. kennel-szerintem szép kutyáik vannak, kicsikről videó (és hozzán nem is mesze) :D

Dark Ghost bm. kennel-hazailag 1 kan 4 szukára...(örülnék, ha több kép lenne, pl. kölykökről nincs is)

Friendly bull kennel-hozzáférés átmenetileg szüneteltetve (?)

Korona kennel-szövegileg sajnos német, a galléria pedig üres. (Pedig ott lehetne igazán nézelődni, hogy néznek ki a kutyák.)

Dave-N Dogs bm.kennel-jelenleg 2 szukára 0 kan, és a kölykök 90%-ban a kézben...földön botladozva, rendetlenkedve lenne az igazi.

Old Barbas kennel-szép kölykök sorakoznak a kanapén.

PI-ET-RA OF "TREFILIÓ"-szépek, csak nem magyar honlappal.

Red Pareol, Red-Rangers bm. kennel- :)

Somogyvári-Vitéz kennel- olykor az ágyon, olykor bezárva...

Valhalla Hunter bm. kennel- :)

von Martinland bm. kennel- kicsit kicsi, az az nagyon nagy szükség van a csúszkára.

Az éppen megnyitható 4,5-5 "csillagosok" végére értem. De ha valaki ismeri őket, pl. onnan van kutyája, akkor várom a további véleméyneket, tapasztalatokat akár olyanokhoz is, amik itt nem is szerepelnek!

2010. márc. 22. 19:18
 19/19 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Mint ahogy láthattad, a hirdetés amit olvastál egy ingyenes hirdetési felületre le feltéve, amely csak úgy enged hirdetést felrakni, ha minden rublikát kitöltesz. Természetesen a kutyusok nem 100 Ft-ba kerülnek, de az ár nem publikus, nem adunk el akárkinek kutyust. Kizárólag személyes találkozás/érdeklődés után mondunk árat, és eladásról csak akkor lehet szó, ha a kutyus megfelelő körülmények között élhet.


De amennyiben gyanúsnak tekinti országosan elismert kennelünket várjuk szeretettel hozzánk, nézzék meg a tenyészállományunkat, hogy milyen körülmények között vannak tartva a kutyusok.


Webcímünk: tapiofirstbigbull.hu


Üdvözlettel

Juhász Ádám

2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!