Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lebzsel folyton az...

Miért lebzsel folyton az asztal alatt a kutya?

Figyelt kérdés
Most múlt 10 hónapos, eddig nem sok gond volt vele alapvetően nyugodt kutya. Viszont mostanában sokszor előfordul hogy ráugrál a vendégekre (ez abszolút nem volt jellemző, mivel hogy bulldog), de ami a legzavaróbb, hogy étkezésekkor folyton az asztal alatt van, nyalogatja a lábakat, tülekedik, harapdál, játszik... Egyszerűen nem tudom leszoktatni róla, mit ronthattam el és hogyan lehet korrigálni? Főleg a többieket zavarja engem soha nem nyalogat és harapdál.

2015. szept. 28. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Reméli, neki is pottyan valami az asztalról.
2015. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogd meg és szó szerint vágd ki onnét, ha a rászólásra nem hallgat. Meg kell tanítani neki, hogy ha szólsz, hogy menjen onnét/maradjon nyugton, azt vegye komolyan.
2015. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valaki biztosan etette amikor kunyerált és megszokta. Gondolj bele, te is rugdosnád a bankautomatát ha tudnád hogy úgy pénz jön ki belőle.


Rá kell szólni határozottan, grabancánál fogva kitessékelni.

2015. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!