Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 50 kg-os gyerek tönkre...

Az 50 kg-os gyerek tönkre teheti, de a 70kg-os kutya nem?

Figyelt kérdés

A minap kutya futtatót találtam a környékünkön. El is mentünk a gyerekkel, meg a 3 kutyával. (gyerek 50kg, kutyák fejenként kb 16) (Tulajdonképpen 2 futtató van egymás mellett.)

Hiába vittünk juti falatot, a kutyák nem mentek fel az akadályokra. Gondoltuk megmutatjuk nekik hogyan kell. Aztán már minden nagyon jól ment, órákig játszottunk, nagyon jól szórakoztunk.

Volt ott egy kb 1 m magas vas asztal, föl mentünk rá mi is, a kutyák meg jöttek utánunk.

Épp szedelőzködtem a hazamenetelhez, amikor a gyerek kitalálta, hogy helyből fel tud-e ugrani az asztalra. Aztán próbálgatta, hogy sikerül-e a kutyákkal ezt szinkronban.

Ekkor jött egy öreg "hölgy" egy nagyon elhízott kutyával és elkezdett veszekedni velem, hogy nem szégyellem-e magam, amiért hagyom a fiút az asztalon le-fel ugrálni, hisz az a kutyáknak van. Miért nem küldöm át a szemben lévő játszótérre.

Hát én hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. Ez most komoly?! Abba a kutya futtatóba kaukázusit, vagy egyéb más nagy testű kutyát is be lehet vinni. Nehogy már egy gyerektől féltsék azt a vas asztalt.


Mivel épp indulni készültünk, mentünk is gyorsan. Mikor az utca végéből vissza néztem, ő csak ült a padon, kereszt rejtvényt fejtett, a kutyája meg ott unatkozott mellette. Még csak rá sem nézett.



2013. dec. 4. 22:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mellesleg, a játszó térre meg kutyát nem lehet be vinni. Szóval patt helyzet.
2013. dec. 4. 22:41
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom hol élsz te, én még sosem láttam házsártos öregasszonyt. xD ;)


Viccet félretéve, jöttünk ki a futtatóból, másik srác bennmaradt még... épp kilépek a kapun, hirtelen a bokrok közül előtűnik egy nyanya: és kezdi a műsort, hogy azonnal menjen ki a srác a vad kutyájával, mert az övének kaksiznia kell, és azt csakis a futtatóban lehet. De úgy, mintha az az ő nappalija lenne, ahová illetéktelenül bepofátlankodtak. No comment.


Amúgy, kutyások között hamar megtanultam, hogy egy két illető kivételével akik jó fejek, nem kell foglalkozni igazából senkivel. Szerintem tégy így te is.


És, egy tipp az akadálypályához. Nem kell felugrálni, és megmutatni a kutyának, viszont jutalomfalattal lehet csalogatni, így megvan annak az öröme, hogy magától rájöjjön a feladatra, és ti vezethetitek őt. :)

2013. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha más kutyákat nem zavart,illetve nem akadályozta ,hogy más kutyások is használják,semmi gond nincs ezzel.
2013. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Aztán majd egyszer rosszul ugrik a gyerek, megakad a lába, lefejeli az asztalt és betörik a feje (rosszabb esetben ott is marad), akkor meg sápítozni fogsz, hogy veszélyes az akadály.
2013. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem azzal volt a gond, hogy nem fértünk volna meg egymás mellett, hanem hogy lecseszett amiért szerinte nem rendeltetés szerüen használtuk a kellékeket.
2013. dec. 4. 22:49
 6/23 A kérdező kommentje:

4-es.

Ennyi erővel tesi órára, vagy edzésre sem engedném el. Vagy bicajozni sem.

2013. dec. 4. 22:50
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyeneken maximum röhögni érdemes, ne foglalkozz vele. Ha a kutyáknak szánt eszközök nem bírnak el egy gyereket, akkor az jobb is, ha kiderül. :)
2013. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy SZ@RD LE! Köszönöm, hogy megoszthattam a véleményemet! Máris jobb.
2013. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne szard le.Emiatt nem tudnak az emberek apró dolgokban sem megegyezni.Ha jön a mama,inkább ne engedd fel a gyereket.Végül is van abban valami,hogy rendeltetés szerü használat,még ha a mászkãlãssal nem is okozol kárt az eszközben.
2013. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
xD
2013. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!