Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet hogy Anyukám 10...

Mitől lehet hogy Anyukám 10 hetes dobermann kiskutyája átlátszó nyákszerű valamit ürít és sír mikor végzett, majd újra ürít?

Figyelt kérdés

Ma d.u. fél 5 körül kezdte el evés után hasmenés szerűen csak éppen semmi színe, nyálkás.

Bezavarhat neki a reggeli altatás fülvágás miatt?



2015. okt. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kizárva.


Most estére kapjon egy kis főtt rizst,csirkemellet,főtt répát. Ha nem javul a széklet,akkor orvos.

2015. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Lehetséges...

De amúgy tilos a fül- és egyéb végtag vagy testrészvágás, csonkítás.

Állatkínzásnak minősül és büntetik.

2015. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

En sem tamogatom, hogy levágják a fuluket a kutyáknak, viszont, ha nem csináljak meg, akkor begyulladhat es egyen fulbetegsegek is elojohetnek


Ez a fajta kutya igy lett 'kitalalva' ( nem a legjobb szó, tudom), hogy le kell vágni a fület, hogy ne legyen fulproblemaja

2015. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

első vagyok.


szerintem egy dobi vágott füllel,farokkal igazán dobi.


De tényleg a későbbi egészségügyi problémákat előzik meg vele.Fül gyulladás dobiknál gyakori.


Régen a vizsláknak is vágták a farkukat,mert vadászatnál zavaró volt no meg mindig csóválják.Ismerősöm vizslájának is felnőtt korában amputálták a farkát,mert úgy csóválta,be verte minden hová és vérzett.Amikor lakás vérben úszik nem kellemes.Mivel vissza térő volt a probléma levágatták. Dobiknál is hasonló okból vágják a farkat ha jól tudom. Míg kölyök korban ezt semmiség felnőttként komoly beavatkozás. Fülvágás is kölyök korban csak egy kis beavatkozás.

2015. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az altatásnak ehhez köze lenne. Diétáztasd, amit már írtak is: péppé főtt rizs, főtt csirkemell, főtt répa. Só, zsiradék, fűszerek nélkül.

Ha nem lesz jobban holnap, akkor irány a doki.

2015. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. okt. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!