Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi tenyésztők panel lakásba...

Mudi tenyésztők panel lakásba nem is adnak el mudit?

Figyelt kérdés
Mert ugye hogy a mudi nagy mozgásigényű.
2010. márc. 15. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, tényleg nagy a mozgásigénye. Hogy eladnak-e vagy sem, az a tenyésztőtől függ. ( Mondjuk én sem adnék egy ilyen mozgásigényű kutyát panel lakásba. )
2010. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a mi mudink szerintem azt se banna hogyha panel lakasban kene varnia mikor megyunk setalni csak minidg mellettunk lehessen... mert eleg turelmes es igaz nagy mozgasigenye van, de jo kezekben szerintem bolodog eletet elhet helytol fuggetlenul.

ennyi erovel semmilyen kutya nem valo panelba...

2010. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó embert ismerek akinek panelben van mudija, vagy pumija, borderje! Most akkor aki nem tud falun lakni annak nem is lehet kutyája? Ha rendesen foglalkoznak vele akkor nem lesz semmi baja! Azt viszont az tenyésztőtől kell megkérdezni hogy pont ő ad-e panelba kutyát. Az egyik mudi kutyám bent lakik velem, és nagyon jól megvan. Ma már akkor is divat házban tartani a kutyákat ha van kert is. Főleg azok akik felvilágosultak és komolyan foglalkoznak a kutyával.
2010. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze,rengeteget mozogna.Kutyaiskolába meg agilityzni is járnánk.Egyébként már van egy foxim.

2010. márc. 15. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez tenyésztőtől függ, van, aki azt vallja, hogy panelban egyáltalán nem lehet mudit tartani, mások megengedőbbek. Szerintem ha menhelyről fogadsz be, az a legjobb, mert a kutya lakásban is sokkal jobban érzi magát, mint menhelyen, ők nem hiszem, hogy tiltakoznának. Ha már van egy foxid, szerintem egy mudival sem lesz gond.
2010. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!