Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a labrador...

Hogyan tanítsam meg a labradoromat pl. arra, hogy visszahozza a labdát satöbbi? 3-4 hónapos. Lécci sorold fel hogy mire hogyan tanítottad meg a tiedet!

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kutyakiképzés Klikkerrel c. könyv sokmindenre megtanít. De a neten is sok jó infot találhatsz a Klikker képzésről:) Ez a tanítás a jutalmazáson alapul. A delfineket képzik ezzel a módszerrel. A könyv 1390 körül van, nem horribilis összeg, egy klikker párszáz Ft, de akár maradhtott is neked gyerekkorodból.
2010. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aranyoskám, a keresőt használod, akkor... nekem pusztán ennyi eredményt hozott!:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hozza+vissza..

2010. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:) de ő a saját kérdésére, testre szabottan szeretett volna választ kapni:) ne bántsd:) hajrá klikker:)
2010. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem bántás, csak ugyanazt tudnánk neki is elmondani, mint az összes többinek. Akkor bocs az aranyoskázásért. :)

De ha azt kérdezi meg, mi a nehézség és mi nem sikerül, akkor könnyebb választ adni egyedi problémára, mert ez így egy általános kérdés amiből minden héten akad legalább egy...

2010. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben teljesen igazad vala ám:)) De az is lehet hogy még nem tudja milyen kérdéseket kell feltennie, mert ez csak akkor jön, ha már foglalkozik a dologgal:D de ha azt se tudja hol kezdje, nehéz elkezdeni:) a klikker könyvet ezért is ajánlottam:)


egyébként nekem is van kutyám, de nem igazán tanítottam meg ilyesmire:) ide, ül, állj, gyere ezeket tudja, és jutifalifal tanította a párom, meg dícsérettel. Ennél többet mi nem is akartunk, ami persze lehet, hogy hiba. De imádnivaló és okos kutyus:)


K.

2010. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én labimnak inkább azt kellene megtanitani hogy hogyan kell leállni a labdázással:Dmert néha már alig tud a labdáért elmenni annyira elfáradt de még csak hozza hozza és ha nem dobom el neki akkor lökködi a kezem:)
2010. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!