Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szólnál, ha a párod el...

Mit szólnál, ha a párod el akarná inkább altatná a kutyád?

Figyelt kérdés
60 ezer forint a műtét, és azt mondta, hogy ő inkább elaltatná... A lábával van gond, az egyik ízülettel.

2015. okt. 6. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%

Értem én, a szeretett kutya..

Általában hosszabb távra (2-3 év) sem jön rendbe a jószág.

Átmenetileg talán jobb lenne neki, de valószínű hamarosan újra jönne valami baja és tovább szenvedne.

Nagy sóhaj.... Egy új kutya hamar megvigasztal.

2015. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Szakítóok. Nem vagyok széplélek és kutyás sem, az élet kegyetlen... Épp azért akivel élek, annak legyen már szíve, empátiája, miegymás. Ha én állatot tartok, akkor felelősségteljesen akarom csinálni, nem kidobni, megölni, ha gond van vele, elvégre érző lény, mint én és bizonyára jobban, mint a kérdésben szereplő másik ember. Ha már egy kutyát magamhoz kötök, minimum, hogy korrektül járjak el, mert ahhoz még csak érzelem se kell sok, hogy az altatás ne legyen opció, amikor egy műtét is segít.
2015. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ízületi probléma, azzal még hosszú évekig elélhet. Én inkább a kapcsolatot altatnám el, akinek ennyire nincs lelke, meg sem tűrném magam mellett.
2015. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha műthető, akkor kizárt, hogy megöletném. Ez nem kérdés. Elég szívtelen ember lehet a párod...
2015. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Én tuti nem mennék bele.

Inkább kölcsönkérnék, és valahogy visszaadnám.

De kérdés, hogy a párod sajnálja a kutyára a pénzt, vagy ha mondjuk ezt az összeget a kutyára költitek, akkor (most erős túlzással és ferdítéssel) utcára kerültök?


Mert nálunk volt egy hasonló eset csak cicával.

Hirtelen összejött minden, és minden forint számított, és a macsek pont akkor lett sajnos beteg.

Nagy veszekedés volt a párom és köztem, úgyhogy én fogtam magam és kölcsönkértem egy ismerőstől.

2015. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Harminc másodperc mülva már nem lenne a párom.További tíz perc múlva repülne a kis cokimokija az ajtó elé.Utána ő maga is gyorsan követné a holmiját.
2015. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk is a lábával volt gond. Mondta a doki, hogy 80 ezer a műtét, én meg mondtam, hogy akkor kérek egy időpontot. Mivel mi is a (már nem létező) létminimumból élünk, nem triviális, hogy ki tudunk nyomni hirtrelen ennyi pénzt, de a kutyákra van félretéve vésztartalék. Ha nem lett volna, akkor akár hitelből de muszáj lett volna megműttetni.
2015. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
a kutyàt megműtetném, a kapcsolaton meg elgondolkodnék.
2015. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha meg tudjátok oldani, akkor próbáljatok kölcsön kérni valakitől. Ha ez sem megy, az állatorvossal meg lehet beszélni, hogy 2-3 részletben fizessétek ki.


Pl amikor a kutyámnak volt baja, akkor levittük az orvoshoz. Ő nagyon sokat kért, nálunk nem volt annyi, így kicsit cink volt, de kénytelen volt elfogadni az orvos azt a tényt, hogy csak jövőhéten fogom kifizetni neki a maradékot. Aztán jövőhéten mentem és fizettem.

2015. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Engedd meg, hogy én állatorvost ajánljak neked, a lehető legjobbat. Olvasd át a honlapját, lehet annyiba sem kerül és nem is akkora a műtét. Nagyon sok állaton segített, már. Saját szememmel láttam, hátul lebénult kutya a saját lábán távozott, ébresztés után. Gyógyulást a kutyusodnak, a párodról meg inkább semmit..

[link]

2015. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!