Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lessz valami baja a kis...

Mogyoroka kérdése:

Lessz valami baja a kis kutyaknak?

Figyelt kérdés
hello!egyik ismerosomnek van otthon 4 pitbullja abbol 3 fiu 1 lany,es szeretne majd az egyik fiuval a lanyt paroztatni olyan februar kozepe fele de mi utan meg szulettek a kolykok kint akarja oket hagyni az udvaron az anyaval mert nem szeretne ha a hazban lennenek...lessz valami baja a kis kutyaknak??(RENDES VALASZOKAT SZERETNEK KERNI NEM LE OLTASOKAT!!) NEM ALLAT KINZO!
2015. okt. 7. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz valami jót a kiskutyuknak ha kint vannak, főleg ha kint vannak az udvaron..illetve mire megellik addigra jönnek a hidegek, a telek....szóval, igen lesz baja, ezt az ötletet felejtse is el de gyorsan, nem hiányzik több szaporító!!
2015. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem szaporito...a kis kutyak nalla maradnak en szeretnek majd 1 et de nem tudom jo otlete ...a kis kutyak ivartalanitva lesznek tehat nem "szaporitjuk" oket tovabb...csak ha kint hadja oket az udvaron a hidegben nem is ugy fejlodnek lehet meg doglenenek...ezert is kertem tanacsot hogy jo otlete es meg hangsulyoztam is az elejen hogy nem vagyok kivancsi a beszolasokra mint "szaporito" stb...ha valaki tanacsot ker nem le ugatni kell hanem ertelmes valaszt adni
2015. okt. 7. 15:37
 3/10 bollocks ***** válasza:
86%
Lesz bajuk: nagy valószínűséggel a sintértelepen végzik, mint egy rakás másik szaporított keverék.
2015. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miert vegeznenek ott? Na ezert nem lehet ezen az oldalon tanacsot kerni mert ilyenek az emberek!!! Nem is ertem minek irtal ide amikor mondtam hogy ertelmes valaszt varok!
2015. okt. 7. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember a házban, vagy minimum fűtött, tiszta helyen elleti a kutyáját. Bár, aki nem tenyésztő, annak eleve nem kellene szaporítani. Ha szeretnél ilyen jellegű kölyköt, akkor menhelyekről rengeteget választhatsz.


De, hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, lehet baja a kiskutyáknak.

2015. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet,hogy nem állatkínzó,ellenben tudatlan szaporító (legalábbis lesz,de remélem,nem).Igen,lehet bajuk a kicsiknek.Ha annyit sem bírna elviselni,hogy a kölykök benn legyenek egy ideig,akkor mi a gyászos francnak akar kiskutyákat??(meg úgy általában is)
2015. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen valszeg bajuk lesz, sőt nagy a veszélye annak, h akár el is pusztulnak. Ugyanis a kicsik nagyon könnyen megfázhatnak, februárban még bőven 0 fok körül van az idő, ha az anya nem megfelelően gondoskodik róluk, könnyen odaveszhetnek.

Másrészt ha az illető nem állatkínzó, és szereti az állatokat, és a kutyáit, miért nem engedi be a házba, garázsba, ólba stb. az anyát és kölykeit? Egy normális gazda nem engedi, hogy a kutyája a kölykeivel kint fagyoskodjon. Hiába a bélelt ól, akkor sem tesz jót nekik.

Végül minden olyan kutyatulajdonos aki nem hivatalos tenyésztő, de befedezteti és leelleti a szuka kutyáját, majd a kölyköket tovább adja, kérjen érte pénzt avagy sem, az szaporítónak számít. Ez tény, nem vádaskodás.

2015. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagy valószínűséggel meg fognak fagyni. Volt már az ismeretségi körömben ilyen eset...az összes kicsi megfagyott.
2015. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben nem koszonom a valaszokat ameddig kicsik a kolykok a hazban lesznek
2015. okt. 7. 19:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszokat ameddig kicsik a kolykok bent lesznek a hazban***
2015. okt. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!