Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Papillon vagy border collie?

Papillon vagy border collie?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon-nagyon más a kettő. Ha ezt a kérdést feltetted, valószínű semmit nem tudsz a két fajta igényeiről vagy a saját körülményeiddel nem vagy tisztában.

Gondold át te mit tudsz nyújtani a kutyának időben, energiában, mire akarod használni (sport, munka, kiállítás, hobbi), mit vársz el egy kutyától és mi tetszik a két nagyon különböző fajtában.

Olvas tenyésztői írásokat, kennel cikkeket, hogy mit írnak egy egy és a másikról, kinek ajánlották az adott fajtát, és mire van szüksége ezeknek a kutyáknak és utána dönts.

2015. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Papillon társasági kutya, "szobakutya".

Border collie kőkemény munkakutya, terelőkutya.

2 totál más fajta.

2015. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen más a kettő.

A border collie hiába divatos, attól még munkakutya, és ha nem foglalkozol eleget és még annál is többet vele nagyon megszívod.

A papillon szobakutya, társasági lakáskutya.

2015. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Körömcipő vagy túrabakancs?

Attól függ, mire szeretnéd "használni", mit tudsz neki nyújtani.

2015. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem borderem van és rengeteg munkát, fárasztást igényel,én napi több órát keményen fárasztom, tanulok vele, sportolunk is, nekem nagy szerelem és más fajta szóba sem jöhetett volna, de ha te nem vagy elég elszánt hozzá és nem tudod ezeket megadni neki, illetve másik kutyán is gondolkozol, akkor szerintem ne a bordert válaszd, a rossz kutyaválasztás tönkreteszi mindkettőtök életét. Ha csak szeretgetni, sétálni, játszani kell egy kutyus akkor a papillon tökéletes, ha kemény munkára, sportra szeretnéd és van napi több órád rá csak akkor válaszd a bordert.
2015. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!