Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megoldható?

Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés

1 éves Amstaffom van, döntés előtt állunk, családiházban lakunk (albérlet), azon gondolkozunk hogy tovább állunk és átköltözünk panelba..

Mivel itt rengeteg a kiadás, ott nem lenne.. mindegy ez már a mi dolgunk hogy miért..

A lényeg egy fizetésből nehéz fenn tartani egy 3szobás családiházat.. (terhes vagyok, jelenleg nincs keresetem)

Ha a kutyám normálisan sétáltatva lenne akkor minden rendben lenne a lakásban vele?

Egyszerűen nem tudnám tovább adni, ő a mindenem..

Kinek van lakásban a kutyája, mennyit sétálnak naponta?



2015. okt. 9. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
És amíg sétáltatod ezt a nagy mozgásigényű ebet,addig ki őrzi a pujád? Vagy viszed magaddal télvíz idején a picit akár órákra,amíg az eb lefárad és kulázik?
2015. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egy malamut-német juhász-és valami drótszőrű keverékem van, szóval nagy kutyám. Én napi 3 alkalommal sétálok vele, egy fél órát reggel, egy 20 percet délben, és másfél órát este. Emellett hétvégente legalább egy 2 órára eltűnünk.

Kutyasuliba ivartalanítás után megy.

Nálad nem tudom mit jelent a rendesen sétáltatás, nálam ezt, úgy hogy viszonylag higgadt kutyám van, illetve idősebb is, 7 éves.

Nekem ez működik. HA pici mellett is tudod sétáltatni, legalább ennyit, és szellemileg is tudod fárasztani, nem lest baj, de függ a te kutyád jellemétől is.

2015. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Normálisan nem tudsz, kedves első válaszoló? :)

Van párom képzeld... felváltva menne a dolog, és nem örökös megoldás lenne, mert jövőre veszünk saját házat ;)

2015. okt. 9. 13:13
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Jelenleg miként él a kutya veletek? Sokat tartózkodik bent? Sétáltatva is van naponta?
2015. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha le lenne rendesen mozgatva minden nap, persze hogy jól meglenne lakásban is.

Napi 3 séta a minimum, reggel-du-este, ebből az egyik (jellemzően a délutáni vagy esti) legyen hosszabb, másfél-2 órás, amiben van szabad mozgás, játék más kutyákkal, futás, feladatozás - lényeg, hogy jól elfáradjon az eb.

2015. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Éjjel mindig bent van, illetve ha megyek valahova bezárom, van sétáltatva is.

Szóval a benti életet már úgymond "megszokta".

2015. okt. 9. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok.


Normálisan? Rendben!


Kire bízod a picit,amikor a párod dolgozik és le kell vinni az ebet? Főleg télen? Vagy ha a baba beteg és üvölt az eb pedig nyüszít az előszobában,mert már nagyon kell neki? Várjon míg a pasid hazaér 2 óra múlva?

2015. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tény, hogy van igazságod..

Viszont így, normálisan is lelehet írni.

2015. okt. 9. 13:33
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt sértő az első hozzászólás hangneme csak te vagy érzékeny,amúgy mi a válaszod rá?
2015. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem hagynám magára a babámat..

De mivel ott lenne az anyósom (hozzá költözünk, HA költözünk) és levinném a kutyát sétálni :)

2015. okt. 9. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!