Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így megoldható? (A kérdés túl...

Így megoldható? (A kérdés túl rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Anyukám megengedte hogy legyen kutyám viszont rendmániás. Azt mondta hogy csak úgy lehet hogy szobakennelbe van. Sokat lenne sétáltatva. Az úgy megoldható e hogy csak a kennelbe lenne?Nagyon sokszor lenne sétáltatva. Vennék neki sok játékot. Amikor itthon lennék mindig mennék vele mert én is imádok sétálni. :)

2015. szept. 22. 17:41
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Amúgy egy menhelyi keverékről lenne szó. (havanese)
2015. szept. 22. 17:43
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem fog menni, pici pár négyzetméteres kennelbe.
2015. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de aztán anyukád is látni fogja hogy nem lehet a kutyát kennelben tartani.
2015. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
a kutya nem hörcsög, te sem örülnél, ha egész életedet a szobádban kéne letölteni
2015. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De csak éjszakára lenne benne meg amikor nem vagyok itthon amikor itthon vagyok akkor sétálni mennék.
2015. szept. 22. 17:57
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem. A szobakennel nem erre való. Vagy legalább egy szobában legyen elengedve akkor is, ha nem vagytok otthon vagy sehogy.
2015. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
inkább ne tarts kutyát, ha nem vagy képes belátni, hogy a kutya nem egyenlő egy ketrecben tartható rágcsálóval
2015. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem járható út,hiába sétáltatod 80-szor egy nap, nem várhatod el tőle hogy a köztes időben egy pici ketrecben legyen. Amúgy is a szobakennel nem erre való.
2015. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
hát nem olyan kicsi az a ketrec. Itt a gyakorin mindenki azt mondja hogy egy megfelelően lemozgatott kutya csak alszik. Nem mind1 neki hogy a ketrecbe vagy a szőnyegen szunyál??
2015. szept. 22. 18:07
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Törvénybe ütköző a kutyát tartósan ilyen apró helyen tartani, és ennek a törvénynek speciel pont van értelme.


"De csak éjszakára lenne benne meg amikor nem vagyok itthon amikor itthon vagyok akkor sétálni mennék."

Ja, képzelem, hogy majd télen órákat sétálgatsz vele. A kutya se fogja bírni, meg te sem, de még ha bírnátok is, az sem állapot, hogy 15 évig nincs életed, csak suli/meló-alvás-kutya (és a kutya úgyis az életének legalább a kétharmadát bezárva töltené). Sorry, de ha nem akarod szívatni a kutyát, akkor erről tegyél le még egy darabig. Ne legyél önző. Ha ennyi szabadidőd van, inkább jelentkezz a helyi menhelyre önkéntesnek, és járj el oda kutyát sétáltatni, amíg nem költözöl saját lakásba.

2015. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!