Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régóta vágytam egy skót...

Régóta vágytam egy skót juhászra, most megismertem egyet és nagyot csalódtam benne. Mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés
Séta közben folyamatosan ugatott mindenre, az összes idegenhez odarohant simiért és a gazdájára nem is figyelt, más emberek jobban érdekelték. Amikor a gazdája visszahívta kb ötször szólt neki mire visszament, de amúgy nem is vele sétált hanem külön elvolt a kutya, többet volt idegen emberekkel mint a saját gazdájával.Megkérdeztem és törzskönyves, tenyésztőtől van. Én azt hittem, hogy gazdiszerető, ragaszkodó kutyák, akik lesik minden lépésünket. Nem tudom, hogy félreismertem a fajtát, vagy csak én fogtam ki rosszul.
2015. okt. 10. 10:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2015. okt. 11. 15:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha találkozó egy bunkó férfival,akkor az összes férfi bunkó ? (Egyébként igen :D ) de a viccet félre téve...egy kutyából nem lehet megítélni a fajtát.

Aki neveli és foglalkozik a kutyájával,annak normális kutyája lesz.

2015. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked is a választ :)
2015. okt. 13. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!