Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható ez a hirdetés?

Megbízható ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

[link]


A többi hirdetésre rá se néztem kb, mert nem voltak túl konkrétak, hogy honnan is, milyenek is a kutyusok, ebbe beleszerettem gyönyörűek a szülők:)) Csak egy végső megerősítésre várok tőletek:) Mert annyi rosszat hall az ember az ilyen hirdetésekkel kapcsolatban, gondoltam megkérdezem:) törzskönyvvel hoznám el, akkor is ha drágábbat ír úgy. Köszi aki hozzászól:)



2015. okt. 15. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Selyempincsi...Egy tenyésztő tudja, hogy az máltai selyemkutya. A tenyésztők nem igazán szoktak hirdetni, kiteszik a weblapra, facebookra, hogy kölykök előjegyezhetők, születtek, stb.

Arról nem beszélve, hogy a társasági kutyák, így a máltai nem 65 ezer Ft-ba kerül, hanem minimum 100 ezer. Nem mellékest olyan nincs hogy törzskönyv nélkül, az JÁR a kutyához, nem opció, hogy vagy igen vagy nem.

Én elmennék, megnézném, és ha a máltain kívül van még 6 másik fajta, akkor tuti szaporító.

2015. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kivételesen igen :)
2015. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, átnéztem pontosabban. NEM megbízható. Tk nem opció, hanem jár a kutyához!
2015. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ár törzskönyv nélkül:

kisfiú:65.000Ft

kislány:80.000Ft


Ár törzskönyvvel:

kislány:110.000Ft

kisfiú:100.000Ft


Innentől felejtős... a törzskönyv tenyésztőnél nem opció hanem jár. Szaporítókat meg nem kéne támogatni.

2015. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy a lánynak miért 30ezer, a fiúnak miért 35ezer a törzskönyv, amikor azok egyen árban vannak, és csak néhány ezer Ft???
2015. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni nem vesztesz azzal, ha felhívod, de mivel oda írta, hogy törzskönyvvel drágább, innentől kezdve szaporító. Tenyésztőnél JÁR a törzskönyv.
2015. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Régi beidegződés, hogy egy kan élete során sokkal több utódot képes létrehozni, mint egy szuka. Innentől a tenyésztőknél az értéke a kannak nagyobb. Még akkor is, ha 100 kanból csak 4-5 fog valaha fedezni. Ráadásul valamiért szinte mindenhol azt emelik ki, melyik kan az apa. Holott az öröklődésben pont annyival járul hozzá a szuka, mint a kan. Plusz még az alom nevelésével 70-80 %-ban a szuka a mérvadó.
2015. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fel se hívnám. Felejtős ahogy van.
2015. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2 fajtát már biztosan tenyészt...

[link]


Külön honlapja van a 2 tenyészetének, ami nekem határozottan fura, ami még nem tetszik, az az, hogy royallal etet.

Szűrések végül is vannak, ami pozitív.

De menő tenyésztőként nem értem miért kéne hirdetnie.


Ha én keresnék kiskutyát nem vennék tőle, de ha választanom kellene, hogy a piaci szaporítótól vagy tőle vegyek kutyát, őt választanám.

2015. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szülők képei internetről letöltött képek.
2015. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!