Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát kérjek karácsonyra?

Milyen kutyát kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyát,de nem tudom milyet kérjek...Panelban lakunk szóval,légyszi kistestű kutyákat írjatok ha lehet.Előre is köszönöm!

2015. okt. 18. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Plüss kutyát. Nem kell etetni, gondozni, nem szarja és hugyozza végig a lakást fél óránként, nem szőrzik tele mindent, nem rágja el a növényeket és a kábeleket. Egyszóval kész főnyeremény!
2015. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mopsz,palotapincsi,bichon,westie.
2015. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Mit tudsz nyújtani egy kutyának? Milyen elképzeléseid vannak? Ha semmilyen, akkor inkább plüss kutyát válassz, mert egy kutya hatalmas felelősség!

Ha fajtatiszta kell, már le kellett volna foglalnod egy szimpatikus kennelben, ha meg nem fontos a törzskönyv, akkor tipegj ki a családdal egy menhelyre, és válassz egy keveréket! Bár amíg nem írod le azt, mik a pontos elképzeléseid azon kívül, h kistestű legyen, nem nagyon tudunk mit ajánlani.

2015. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Első, mi bajod van? olyan unalmas már, hogy minden olyan kérdésre, ami arról szól, hogy egy gyerek kutyát szeretne, az a válasz, hogy alkalmatlan állattartásra, és kérjen inkább plüssállatot vagy aranyhalat.Pedig semmit nem tudsz a kérdezőről!Kérdező, én a yorkshire terriert ajánlom még azok mellett, amiket a második írt.De remélem rendesen utána olvastál a kutyatartásnak, és ez nem csak egy hirtelen ötlet, amit majd egy idő után megunsz!Mert ha így van, akkor én is egyet értek az első válaszolóval.
2015. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

A kutya egy életre szól nem egy Karácsonyra!!


Remélem tudod,hogy 10-15 évig ha elköltözöl,ha beteg vagy ha másnapos,ha a barátodnál akarsz aludni akkor is le kell vinni,foglalkozni kell vele.



Első sorban te mit tudnál neki nyújtani?

2015. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig semmit nem tudsz a kérdezőről!"

És? Te se, mégis rögtön ajánlottál neki kutyafajtát. Honnan veszed, hogy a Kérdező, aktív, határozott típus, aki meg tud birkózni egy yorkie pörgésével és konokságával?


Kérdező!

Légy oly arkangyal és írd le nekünk hogy mit tudsz nyújtani a leendő kutyának meg mondjuk hogy hogy képzeled el egy napodat a kutyáddal! Sajnos olyan az, hogy kistestűt szeretnél meg panelba kell, túl kevés információ ahhoz, hogy olyan fajtát tudjunk ajánlani, ami tényleg illik is hozzád és nem akarsz már vízkeresztkor szabadulni tőle, mert rosszul választottál, nem bírsz vele, nem illik az életviteledhez stb.

2015. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én mint a kérdező nem arra voltam kíváncsi,hogy kinek mi a véleménye arról,hogy én kutyát szeretnék tartani...Én csak annyit kértem,hogy írjatok nekem olyan kutyafajokat amiknek nincs olyan sok mozgásigénye vagyis bírja a panelt.Egyébként volt már itt panelba kutyám és igen foglalkoztam vele.12 éves vagyok és nem teher már senkinek az se,hogy kisérgessen mert nem merem levinni.Napi 3-4x vittem le az előzőkutyámat is.Nem kellelőítéleteket szülni első látásra...
2015. okt. 18. 12:52
 8/12 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ezt első sorban nem nekünk kéne megmondani.. Nézelődj sokat a kistestű kutyák között, olvass el mindent mindegyikről, és döntsd belátásod szerint. Mi nem tudjuk, neked melyik lehet a legszimpatikusabb, ill. hogy mennyit tudnál vele foglalkozni. Viszont kérlek, könyörögve, hogy neveld meg.. Rengetegen úgy gondolják, hogy a kistestűeknek elég, ha csak eteted, itatod, néha foglalkozol vele, de nem. Némelyik borzasztóan idegesítő, és többek között azért, mert nem kap rendes nevelést..
2015. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6.válaszadó:Hétköznapjaimat úgy képzelem el,hogy reggel felkelek elkészülök és viszem le a kutyust egy 20-25 perces sétára utána ugye suli.Suli után ismét levinném egy hosszabb időre úgy 1 órára,tanulok,leviszem csak egy 10-15 percre utána pedig csak este 7-8 körül ügy egy fél órára,de persze azokban az időkben amikor odafent vagyunk mindenképp tanítanám mert van egy pár dolog amit illene nekitudnia addig amég kicsi és fogékonyabb az agya illetve játszanékvele.Na meg persze az sem maradhatna ki,hogy aszobatisztaságra kell nevelni!Eleintve e miatt több alkalommal islevinném,ezért szeretném karácsonyra a szünetben tudnék ezzel is foglalkozni!

8.válaszadó:Köszönöm!

8

2015. okt. 18. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tudsz bátran válogatni, olcsón megúszod és megmentesz egy életet (:

2015. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!