Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem a kutyám egy...

Nagyon szeretem a kutyám egy tacsi keverék . De kicsit rossz van még egy acsink és 1nagy keneljuk van a kisebbik ki ugrik a kenelből ki kötni sem lehet kirágja magát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap fel mászott a kocsira és össze karcolta kicsit anyáék nagyon mérgesek .Hogy neveljem meg ??????
2015. okt. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A tacskók ilyenek
2015. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz vele, vidd sétálni minden nap, taníts neki dolgokat...nem csoda hogy rosszalkodik, ha bezárjátok.
2015. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Foglalkozz vele!

Meg a nyelvtani tudásoddal is!

2015. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális kennel, ha már bezárva tartjátok szegény kutyákat. A tacsiknak nem élet kennelen belül lenni és időnként találkozni a gazdáikkal. Vadászkutyák, azoknak minden ismert tulajdonságaikkal, amik között nincs olyan, hogy pár nm-en éljenek heverészve.
2015. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elsőre a fegyelmezőt tanítottam meg neki (ül fekszik lábhoz). Ezzel biztonsággal lehet sétáltatni.

A mai napig járunk suliba (Ez igazából a kutyának nagy ünnep, másfél óra a GAZDA lábainál, a haverokkal...)

Napi séta. A lehetőségek szerint egy szakasz póráz nélkül. A séta elején egy gyors a vége felé egy alaposabb fegyelmezés. (párszor végigmenni az ül fekszik ál lábhoz hozzám parancsokon)

Egy ilyen után örül, ha alhat

2015. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a trüköket tudja mivel kölyök a séta kicsit problémás de azért kösz te voltál az első normális tanács adó
2015. okt. 18. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több mozgásra, foglalkozásra van szüksége.

A kennelt, ha már ott tartjátok, le kéne fedni, hogy ne tudjon kiugrani.

De ha kennelben van tartva, akkor legalább napi kétszer, még inkább háromszor el kéne őt (őket) vinni sétálni, jól megmozgatni, lefárasztani, feladatozni, futni, labdázni vele stb. Mindennap, mondjuk reggel és délután, esetleg még este is.

Azért ilyen, mert nincsenek lekötve az energiái, unatkozik ott, rosszul érzi magát. Tehát sokkal több mozgás, foglalkozás, amit tenned kell.

2015. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!