Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a laboros beagle kutyákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék örökbe fogadni egy ilyen kutyát a beagle-m mellé, de mindent meg akarok tudni róluk. Ha esetleg van itt valaki, akinek kísérleti laborból kiszabadított kutyája van, kérem, hogy írja le a tapasztalatát! Azt tudom, hogy 10szer többet kell velük foglalkozni, mint egy normális kutyával, és azt is tudom, hogy mindent meg kell velük ismertetni a kerítéstől egészen a fűig, fákig, stb. De a viselkedésükre lennék kíváncsi általánosságban. Hogyan viszonyulnak az emberekhez, és más kutyákhoz? Milyen az idegállapotuk? Tudom, hogy minden kutya más és más, de szeretném tudni, hogy mire számítsak. Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat! Köszönöm!
2010. márc. 16. 19:34
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
Értem, köszi. Ma is tanultam valamit.
2010. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen elképedtem! Ez borzasztó, hogy még mindig kísérleteznek állatokon. Feltétlenül fel kell jelenteni az ilyen cégeket. Aki tud ilyet, tegye meg a feljelentést, hiszen az állatvédelmi törvény értelmében ez bűncselekmény!!!
2010. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tényleg nemes döntés

!!!!!!!!!!mert valakit nem csak azérdekli hogy a kutya a házat őrizze! hanem az (is) hogy jól érezze magát!!!!!!!!!!

tök rendes vagy :)

2010. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! És soha nem tekintettem úgy egy kutyára, mint ház őrző vagy jelzőkutya. Nekem családtagnak számítanak. De szerintem ti is ilyen emberek vagytok, és örülök, hogy vannak még ilyen kedves emberek, mint ti! Köszönöm nektek!
2010. márc. 24. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!