Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt így lehet? (A kérdés...

Ezt így lehet? (A kérdés rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Ameddig nem vagyok itthon kb 7-8 órát lehet a kutyám egy szobakennelbe? Persze előtte megfelelő lefárasztás mellett. Illetve éjszaka?
2015. okt. 19. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
nee, szegény.
2015. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lécci ha lehet indokokat is kérek. :)
2015. okt. 19. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el, hogy játszanak veled valamennyit, aztán 8 órára bezárnak egy kis kuckóba. Megbolondulnál. Ez konkrét kínzás szegény állatnak. Ha úgysincs időd vele foglalkozni, akkor minek?
2015. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Reggel 6-7 ig séta amibe fizikai és szellemi fárasztás van majd megy be a kennelbe szunyókálni. Mikor hazaérek kiviszem eg 1.5-2 órásr majd este megint egy 1.5-2 órásra.
2015. okt. 19. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
És szerinted ő abba a 7 órába csak aludni fog? Igen, lehet hogy elnyomja az álom egy-két órára, de a többiben csak sírni fog és megpróbálja majd magát kikaparni a helyéről. A legtöbb kutya nem szereti/bírja a bezártságot, ez konkrét állatkínzás, bakker...
2015. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs más megoldás csak akkor. Az én kutyám három hónapos, én is bevásároltam szobakennelből, de igazából még nem kellett. A kábelek miatt, ha nem vagyok itthon akkor kizárom a folyosóra, ahol szabad hozzáférése van a vizes táljához, és megkapja a pólóját, amin a párom "szaga" érződik. Nincs vele gond. Nem rág, nem hisztizik. Ha eljön a kamaszkor akkor lehet, hogy változni fog, de szerintem nevelés kérdése. Nálad nem megoldható kizárni a szobákból, oda ahol nem tud semmit tönkretenni?
2015. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sokan, főleg fiatal kutyánál használják a ketrecet. ha van benne víz, játék, nem lesz baja. Persze, nagyon fiatal még bepiszkolhat. De a legtöbbje igyekszik kibírni.
2015. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. A kutyushoz képset jó nagy a kennel. :P
2015. okt. 19. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök nyugodtan, nálam hiperaktív kutya (ideiglenes) is volt így kennelben 8-9 órákat, amíg melóztam, semmi baja nem volt vele. Neki végülis pont rohadtul mindegy, hogy ott alszik-e vagy két méterrel odébb. Ez a hiperaktív eb ráadásul annyira imádta a ketrecet, hogy ha látta, hogy mindjárt megyek el, vagy megyünk aludni, elég volt csak elindulnom a ketrec felé, felpattant és vigyorogva rohant be anélkül, hogy egy szót szóltam volna. Ott tudott pihenni, max. a fekvőt rágcsálta kicsit maga alatt, kint meg mindig kereste, hogy mit lehet rosszalkodni, komolyan lemeríthetetlen volt az eleme.
2015. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A beszoktatás a fontos! Ott kapjon lehetőleg enni kezdésnek. Lehet nyitva hagyni az ajtaját és időnként betenni egy-egy jutit, úgy, hogy ne vegye észre. Majd használja az orrát és meg fogja találni.
2015. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!