Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám a lábamnak dőlve...

Ha a kutyám a lábamnak dőlve fekszik, azt direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Itt van az egész szoba, bárhova feküdhetne, de idejött és úgy feküdt le hogy a lábamnak dől:) Ezt direkt csinálja, van valami üzenet, megfontolás, vagy csak így sikerült véletlenül? Amúgy nagyon cuki ilyenkor, el is aludt:)

2015. okt. 21. 10:44
 1/5 anonim válasza:
0%
Szexuális vonzódik hozzád!
2015. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A falkaszellem.
2015. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha kint lenne, a küszübre feküdne, mint hozzád legközelebb eső hely. Bármikor meg tudna védeni téged így, az alapprogram része. Ez egybeesik azzal, hogy a kutya is igényli a testközelséget, szóval 2 in 1, jól jön ki a dolog.
2015. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is most pont így csinál. Állandóan oda fekszik le, ahol én vagyok. Nem mindig ér hozzám, de olyan, mint egy árnyék. Igaz, hogy még csak pár napja van nálam, de imádom!
2015. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszer azt olvastam, hogy - bármennyire is tiszta az emberi lábfej - a lábujjak közti résznek olyan illata van, amit a kutyák tüzelés idején szoktak érezni, tehát emiatt vonzódnak, vagy épp vannak közel az emberi lábakhoz.
2015. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!